Шумоизолиране, но от електронен шум :)

Съобщение
Автор

Аватар
neutravlad
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Окт 05, 2007 12:00 am
Местоположение: Чикаго / Благоевград
Обратна връзка:

:)

#2 Мнение от neutravlad »

Влад, то хубаво ами после, представи си слушаш си музичка на хорните и си викаш "Хайде да звънна на едно гадже да му пусна на телефона как звучи парчето" :) И какво - няма обхват!?!
Ами прозорците какво ще ги правим. Не че черни няма да ме кефят:twisted:
То ясно, че най-добрата стая за слушане ще се получи в атомно убежище (Fallout). Хем звуко, хем електромагнитно, хем всякак изолирана :roll:
Идеята с боята не ми се нрави, засега. Но може и да действа, но не вярвам ефекта да е голям.
П.П. Хвани ми пиши на пощата, моля. Какво става с тебе?!?
П.П.2. Качих си хорните на шпайкове. Има ефект!!!

Svetoslav Kalqshev
има опит
има опит
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#3 Мнение от Svetoslav Kalqshev »

Бла-бла-бла Никъде не се споменава за заземяване, без него що ли си мисля, че ефекта ще е 0%
Оставете глухите и тъпите да си бъдат глухи и тъпи, не им пречете.

LaMqTa
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Ное 08, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от LaMqTa »

Svetoslav Kalqshev написа:Бла-бла-бла Никъде не се споменава за заземяване, без него що ли си мисля, че ефекта ще е 0%
"...Специалната рецептура на продукта с графитни пълнители осигурява абсорбирането на електромагнитните вълни и тяхното заземяване, като в същото време не променя останалите параметри на стените и получавате желаната визия...."

Riptor

#5 Мнение от Riptor »

Според мен е подходящо за спалня или стая за почивка/слушане. Вярно, че прозорците развалят ефекта, но поне сигнала ще е доста по-слаб. Само хората с wireless-и да му мислят :)

Svetoslav Kalqshev
има опит
има опит
Мнения: 246
Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#6 Мнение от Svetoslav Kalqshev »

LaMqTa написа:
Svetoslav Kalqshev написа:Бла-бла-бла Никъде не се споменава за заземяване, без него що ли си мисля, че ефекта ще е 0%
"...Специалната рецептура на продукта с графитни пълнители осигурява абсорбирането на електромагнитните вълни и тяхното заземяване, като в същото време не променя останалите параметри на стените и получавате желаната визия...."
Ок пише го но - Писнало ми е от гръмки рекламни клишета...
Това са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ! От къде ще дойде това заземяване, от нищото ли от отвъдното ли? Или ще дойде някои мармот и ще пусне кабелче до земята и ще го зарови...
За да има ефект се иска добро заземяване!
Оставете глухите и тъпите да си бъдат глухи и тъпи, не им пречете.

Публикувай отговор

Обратно към “Акустика”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта