проблеми със съседите

Съобщение
Автор
sheets

проблеми със съседите

#1 Мнение от sheets »

здравейте,моля ви помогнете,
имам малко бунгало и лятото като на всеки нормален човек ми идват гости правим купон и веднага идва полиция.изпращат ми я съседите ми които са на 150м от мен,/някакви адвокати всичко им пречи/искам да изолирам стените които са към тях,да пренасоча звука,или направо ако може да го спра да ходи към тях.за предното лято ми написаха 3 акта.някой знае ли как?някои ми каза за файрфлекс?знаете ли какво е колко струва,да не е колкото бунгалото ми,върши ли работа и дали ще имам желания ефект?или поне ми дайте съвет?
Благодаря на всички предварително.

Аватар
Ivo_Hristev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1209
Регистриран на: Вто Авг 03, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#2 Мнение от Ivo_Hristev »

Здравей,
Обезшумяването на леки бунгала и открити конструкции е непосилна и много скъпа задача.

sheets

Re: проблеми със съседите

#3 Мнение от sheets »

разбирам,но то не е точно бунгало,стените ми са от гипскартон имам минерална вата.тавана е направен от дърво с ондулин.искам поне да намаля до максимум звука който отива към тях

sheets

Re: проблеми със съседите

#4 Мнение от sheets »

гледам в интернет някакав материал изолон?залепя се като тапет.не мога ли да го залепя на стените върху гипскартона и ако сложа и под ондулина?няма ли да стане?

stefanyovev
има известен опит
има известен опит
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Апр 25, 2007 12:00 am
Местоположение: BG
Обратна връзка:

#5 Мнение от stefanyovev »

С някакъв материал по стените ще изолираш средите и високите, но за баса май няма лесен начин.

slipknota

проблеми със съседите

#6 Мнение от slipknota »

здравей,
и аз имах подобен проблем и облепих стените с пенополиуретан(материала на попивателните гъбички),дебелината му е около 10-тина сантиметра и е от вътрешната страна.Прилепяш парчетата с лепило за пластмаса и трябва да стане.
Скъпичко ще ти излезе.

Публикувай отговор

Обратно към “Акустика”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта