Препоръчайте ми слишалки

Понякога и толкова е достатъчно...
Съобщение
Автор
Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Препоръчайте ми слишалки

#1 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Здравейте!За да не Ви занимавам напразно, направо на въпроса.Искам да си купя слушалки, които ще използвам главно за слушане у дома на усилвател Харман и едно ЦД денон, но също така понягога ще слушам и телефона си с тях N81.Като пари мога да отделя около 100лв.+/-.Не става дума за някакви тапи, а нещо по-сериозно.Благодаря!
Последно промяна от Ianaki_ianakiev на Вто Апр 28, 2009 8:28 pm, променено общо 1 път.

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от nikikoz »

В България най лесно се намират Зенхайзер и АКГ, аз лично препоръчвам Зенхайзера. Имат една серия които се водят преносими PX. Аз имам PX150 и съм страшно доволен от тях, слушам си ги с айпода. а съжеление вече са спрени от производство но можеш да чуеш новите модели PXC 250. 350, 450. Щом като ще ги слушаш и с преносимо устройство внимавай за омажа да не е повече от 32 Ома. Вносител на Зенхайзер е Динакорд.
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Тези който си предлижил са по над 100 евро и не ми се вписват в бюджета.(поне според ценовата лисата на сайта)

Аватар
nikikoz
има опит
има опит
Мнения: 244
Регистриран на: Чет Яну 25, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от nikikoz »

Странно аз като си купувах мойте бяха на 85 лева...
Виж в този сайт има полезни информации и ревюта:
http://www.headphone.com/

Успех
За връзка с мен: nkozev@solo.bg

rubbish
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 9:34 pm
Обратна връзка:

#5 Мнение от rubbish »

Здравей!

Аз предлагам слушалки, които влизат в ценовия ти клас:

http://www.bgaudio.org/modules.php?name ... ic&t=15099

Моля, обърни внимание, че са разработени, което за AKG е жизнено важно, за да покажат истинския си звук.

Аватар
Ianaki_ianakiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 137
Регистриран на: Сря Сеп 26, 2007 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Ianaki_ianakiev »

Здарвей!Не искам да ме разбереш погрешно, но живея на 5 мин. път от Техномаркета, а там цената на тези слушалки е 85лв. с 5% отстъпка при поръчка стават 80.75лв.На твойте им искаш 80лв. + доставка (не по малко от 5лв.) = 85лв..Въобще не ми е за парите готов съм да дам и 150лв. за слушалки, но да дам повече пари за това , че вземам стока на старо е как да се изразя малко глуповато.Знам, че разсвирването отнема доста врене, но нямам нищо против да го прекарам в слушане на музика и откривайки малко по малко качествата на слушалките. :wink:

rubbish
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 9:34 pm
Обратна връзка:

#7 Мнение от rubbish »

Твоя воля , човече :D . Разсвирването отнема съвсем "малко" време, от порядъка на 20 денонощия нон стоп работа на слушалките ;). На мен това ми костваше една лазерна глава на единия от плеърите ми. С нормално слушане по 2-3 часа на ден вероятно ще ги разработиш за има няма половин-една година ;) ...

Публикувай отговор

Обратно към “1000 mW”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта