Ето и моето отроче(моляви не се смейте)

тук можеш да качиш снимки на личната си система , независимо каква е тя
Съобщение
Автор
KUM4o

Ето и моето отроче(моляви не се смейте)

#1 Мнение от KUM4o »

Та видях ,че има един усмелил се да си покаже колонката и аз като него тепърва прохождам(на 15 съм).За мое щастие уча електроника и догодина мисля да направя още няколко проекта та стига съм приказвал празни приказки ами ето и колоната(ако може така да се нарече)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В сравнение с вашите колони тази наистина е нищо ,но най-важното на мен ми харесва как свири има дълбок и мек бас какъвто винаги съм искал да имам :) поради факта ,че съм фенче на по-басовата музика.Говорителя си го бях поръчал от http://amp2000.box-bg.net/ 70 вата на 4 ома за параметрите не ги знам и за това не съм изчислявал нищо.

cenarius
чете и пита
чете и пита
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Окт 26, 2005 12:00 am
Местоположение: Пазарджик
Обратна връзка:

#2 Мнение от cenarius »

:smt023

Много е добра колонката :) Сега ако и изкараш някоя друга оценка вашите да ти дадат пари за Visaton BG20 и намериш някой дърводелец да ти направи ТЛ-и ще си златен 8)


И все пак свири ли ? Поне малко ватичка вътре сложи ли, за красота поне ?
Blue Happy Bobble

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Borislav Uzunov »

Никой няма да ти се смее :wink: . Всеки който се е занимавал с аудио е започнал от някъде. Така че смело напред и успех.
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

KUM4o

#4 Мнение от KUM4o »

Да разбира се вътре е пълно с вата 2 якета да му се невиди разпорих :).И след даскало (Механо техникума във Враца ) минавам покрай един магазин за електроника (просто имам страст да седя в тези магазини и да гледам) и виждам на витрината някаква кутия за автотуба и отвътре скивах ъглите намазани с нещо като маджун бяло веднага като се прибрах в Мездра (Мездра и Враца са на 18 км )утидох в близката железария и взех един пакет маджун и така намазах и ъглите отвътре.За свиренето ами още съм от пресните зайци в тази област и немога да кажа колко е добър звукът ,но нашите са ми правят забележки ще углушееш имаме съседи внимавай да не се карат ,само ти се чуваш от блока.

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

похвала

#5 Мнение от Goro »

Начинанието ти е похвално. Дерзай! Всеки е почнал от някъде.

KUM4o

#6 Мнение от KUM4o »

Благодаря на всички ,а ето кое кара колоната да уживее.
Изображение

TomCrafT

#7 Мнение от TomCrafT »

Никой ,който сам е сглобл поне един проект няма от какво да се срамува.
Аз използвах услугите на дърводелец,но след като вече свирнаха моите NY-ски близнаци,макар да не съм ги доикусурил с ватичка като хората, съм безкрайно доволен ,не само от звука,а и от себе си
Иначе дай малко инфо за плеърчето и за другата техника,понеже снимките за нещастие не са достатъчно качествени за да говорят сами :roll:

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#8 Мнение от Ivan Rachev »

аз също започнах на 15 с система купена от битака(от стария който беше на подуене) продължавай и успех :wink:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

M.L

#10 Мнение от M.L »

здрасти няма нищо лошо да ти правиме
само малко базик ама секи е минал по този път респект

само да те питам това очички ли са
на лицевата стена или пиезо от 1лв :lol: :lol: :lol: :o :D 8O :oops: :P

KUM4o

#11 Мнение от KUM4o »

Ами и за очички стават ама са пищялки от левчето :P

b∂chelor

Re: Ето и моето отроче(моляви не се смейте)

#12 Мнение от b∂chelor »

KUM4o написа:Та видях ,че има един усмелил се да си покаже колонката и аз като него тепърва прохождам(на 15 съм).За мое щастие уча електроника и догодина мисля да направя още няколко проекта та стига съм приказвал празни приказки ами ето и колоната(ако може така да се нарече)
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

В сравнение с вашите колони тази наистина е нищо ,но най-важното на мен ми харесва как свири има дълбок и мек бас какъвто винаги съм искал да имам :) поради факта ,че съм фенче на по-басовата музика.Говорителя си го бях поръчал от http://amp2000.box-bg.net/ 70 вата на 4 ома за параметрите не ги знам и за това не съм изчислявал нищо.


тоя дето се усмелил сигурно съм аз :roll: :)

ПС Keep Walking...

poseydon
има опит
има опит
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#13 Мнение от poseydon »

Дам няма лошо че си се потрудил, но има какво да подобриш, даже направо една нова кутиита, ама тоя път ползвай лепило или винтове дори, но тия планки дето си ги нацвъкал... :( А вместо маджун, да си чувал за силикон, можеш него да използваш. А и не е нуждно да съсипваш якета за вата, това най-вероятно си го казал на майтап... :D Иначе има какво да се желае по тонколоната, но въпреки всичко за 15 годишен си се справил добре...Важното е човек да трупа опит и да има желание да се учи, да чете, само така се постигат успехи в дадена област. Успех с бъдещите ти начинания!
Изображение

KUM4o

#14 Мнение от KUM4o »

poseydon написа:Дам няма лошо че си се потрудил, но има какво да подобриш, даже направо една нова кутиита, ама тоя път ползвай лепило или винтове дори, но тия планки дето си ги нацвъкал... :( А вместо маджун, да си чувал за силикон, можеш него да използваш. А и не е нуждно да съсипваш якета за вата, това най-вероятно си го казал на майтап... :D Иначе има какво да се желае по тонколоната, но въпреки всичко за 15 годишен си се справил добре...Важното е човек да трупа опит и да има желание да се учи, да чете, само така се постигат успехи в дадена област. Успех с бъдещите ти начинания!

Ами дати кажа мерси за напътствията ,но не съм дърводелец и незнам какви хитрости има :) и затова се сетих за тези планики.Ами да първо оплътнявах със силикон ама нали по горе съм написал ,че видях от една витрина и това с маджуна и си рекох ,че ще е от полза :).

Публикувай отговор

Обратно към “Моята система”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта