Съвет?

тук можеш да качиш снимки на личната си система , независимо каква е тя
Съобщение
Автор
Аватар
Alexander Gekov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Окт 30, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#16 Мнение от Alexander Gekov »

The_Prodigy написа:Аз повече вярвам на очите си обаче, на ушите най-често жените си вярват
Освен ако не се шегуваш, мисля, че концепцията ти е сбъркана. Тук говорим за музика, а не за мебели и очите би трябвало да не са определящ фактор...или поне аз така мисля.
В случай, че възприема мнението ти обаче...ако се загледаш в галерията, ще видиш проекти, които би могъл да видиш и в лъскавите списания, но за 5 (пет) цифрена сума. DIY в никакъв случай не е синоним на недодяланост/недовършеност.

Поздрави

Vlado_Kolev
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 9:57 pm
Обратна връзка:

#17 Мнение от Vlado_Kolev »

Бъзикам се ;) Прав си :)

poseydon
има опит
има опит
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#18 Мнение от poseydon »

Почти всеки е тръгнал от същата позиция и му е било трудно да възприеме DIY като по-качествена концепция от купешката техника. Важно е да разгледаш форума, да се ориентираш в идеологията и най-вече да послушаш качествени системи, а такива в нашия форум с лопата да ги ринеш :)

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#19 Мнение от Ivan Rachev »

The_Prodigy написа:Да, явно. Аз повече вярвам на очите си обаче, на ушите най-често жените си вярват :lol: ;) Като чуя за пръв път саунд от хорни и лампов, ще споделя мнение, пък колко ще е компетентно - друг въпрос :) :P
...заповядай 0889626590.
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Аватар
ivodjima
Търговец
Търговец
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 1:00 am
Местоположение: габрово
Обратна връзка:

#20 Мнение от ivodjima »

Когато чуеш SE в комбинация със качествен широколентов на любимата ти музика -моля те ,напиши впечатленията си :D

Vlado_Kolev
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 9:57 pm
Обратна връзка:

#21 Мнение от Vlado_Kolev »

@ Ivan Rachev, утре ще ти звънна :)
@ ivodjima, какво е "SE"?

Аватар
ivodjima
Търговец
Търговец
Мнения: 260
Регистриран на: Чет Фев 14, 2008 1:00 am
Местоположение: габрово
Обратна връзка:

#22 Мнение от ivodjima »

Еднотактен усилвател- клас а. Пожелавам ти приятно изживяване при прослушване на любимите парчета при ALNICO

Vlado_Kolev
чете
Мнения: 8
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 9:57 pm
Обратна връзка:

#23 Мнение от Vlado_Kolev »

Днес чух(ме) системата на Рачев... Как да опиша сега саунда :roll: :) Удивителен! 8) Заслушвах се да търся минуси, ма само плюсове намирах :D Звукът е такъв, че все едно изпълнението е наживо и едно такова обемно, монолитно... не знам как да го опиша дори.

С високите честоти хорните се справят по-добре, стори ми се. Но по-натам се надявам да имам шанса да го посетя отново и чуя как ще звучи музиката от един, два мои матрични диска :) Тогава и ще взема решение какво да правя с желанието ми за нова озвучителна система.

П.С. И отново да благодаря на Рачев за гостоприемството! :)

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#24 Мнение от Stefan Stefanov »

Е за това говорим всички тук и ходи го обясни на някой, който не го е чувал, ако можеш (и който те пита как да си върже TDA2003 например :-) )

Публикувай отговор

Обратно към “Моята система”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта