Р.Атанасов с-ми:1+2+3+.......

тук можеш да качиш снимки на личната си система , независимо каква е тя
Съобщение
Автор
Nikolai Nikolov

#16 Мнение от Nikolai Nikolov »

Това ми е ясно, но се заблудих заради двете клавиатури. ;)

dimithehunt
има известен опит
има известен опит
Мнения: 61
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 12:00 am
Обратна връзка:

#17 Мнение от dimithehunt »

Моделът на JA-35 на петата снимка може ли да се намери някъде, че моя ми го потрошиха? Естествено става дума за несглобен.

Поздравления за положения труд - за мен това е най-важното. И съм сигурен, че един път запален ще вървиш напред и нагоре (в момента с мен е така).

Kruger

#19 Мнение от Kruger »

Адмирации за системите. Много ме впечатли мини походната системка. Сам ли си правил скалния механизъм на радиото ?

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#20 Мнение от Rusin Atanasov »

gogo_93 написа:как сглоби sub woofera та да е активен


Привет gogo_93, sub woofera съм го направил активен с ИС ТДА7294 и е така защото ползвам сигнал от ДВД-то който си ечестотно с необходимите корекций.



Kruger написа:Адмирации за системите. Много ме впечатли мини походната системка. Сам ли си правил скалния механизъм на радиото ?


Здравий и на теб Kruger ! Да , скалният механизъм е мое дело . Още от стендовия моделизъм ми остана удоволствието от механичните джаджи :)

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#21 Мнение от Rusin Atanasov »

dimithehunt написа:Моделът на JA-35 на петата снимка може ли да се намери някъде, че моя ми го потрошиха? Естествено става дума за несглобен......

Какво е JA-35? Не видях на 5-тата снимка подобно нещо .
Поздрави!
Русин Атанасов

dimithehunt
има известен опит
има известен опит
Мнения: 61
Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 12:00 am
Обратна връзка:

#22 Мнение от dimithehunt »

Saab JA-35 Drachen - става дума за модела на самолет отляво. Този изтребител е много красив (един от любимите ми) и можеш да си представиш как се чувствам след като счупиха моя модел.

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#23 Мнение от Rusin Atanasov »

Аха вече те разбрах :D Да самолетчето го взех преди 4 години от магазин за 1 лев от Сливен. И за цената си е доста добре изработено има си не лоша разшивка и изливката е без много осенъци. Имаше и на МиГ-21 но беше нискокачествен като изработка . За толкова пари толкова. Ако ти е счупен някой детайл опитай с канаколит и шлайфане но после задължително нов камуфлаж и мастото няма да си личи.
Май си оспамих темата :oops: ама самолетите си ми остават страст макар и след аудиото :)

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#25 Мнение от Rusin Atanasov »

Не повече от 40-50W на 8 ома.

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#26 Мнение от Rusin Atanasov »

Промених заглавието на темата ми за да мога да Ви представя сбирщайн следващо поколение :)
Системата от линка:
http://store2.data.bg/rusin/system/
е наскоро завършена от мен с помоща на двете ми десни ръце :smt032 . Озвучителните тела са двулентови с мощност около 30-40Вата при 8ома. Използваните драйвери не са маркови, но свирят достатъчно добре за да се захвана с тях. Цвета на мембраните на мидбаса подсказва техния произход :lol: . Плеара е Филипс СД303 с военни керамични дакове ТДА1540. Усилвателят клас А е транзисторна класика по схема на Джон Лесли Хууд от 1969г с крайни 2SC5200 и изходна мощност 10Вата при 8 ома товар. Ето тук има снимки на 15 килограмовия звяр

http://store2.data.bg/rusin/JLH/

В тракта усилвател озвучителни тела съм използвал само едножилен проводник от контакта за 220В до шпулите на говорителите. За съжаление все още нямам подходяща стая за слушане и уви, надявам се и мен да ме огрее това щастие.

D.Kolev

#27 Мнение от D.Kolev »

çäðàâî ñè ïèïíàë íåùàòà :wink:
ïå÷êàòà å ñóïåð, à èíäèêàöèèòå ñà ñòàíàëè òðåïà÷ :wink:

Аватар
Simonov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 1344
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 1:00 am
Местоположение: Пазарджик

#28 Мнение от Simonov »

Да и мен много ме кефи усилвателя :)
Може ли да дадеш някакъв ник към схемата му?

Поздрави :)

edit: Видях я схемата :)
Изображение

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#30 Мнение от Borislav Uzunov »

Rusin Atanasov написа:Промених заглавието на темата ми за да мога да Ви представя сбирщайн следващо поколение :)
Системата от линка:
http://store2.data.bg/rusin/system/
е наскоро завършена от мен с помоща на двете ми десни ръце :smt032 . Озвучителните тела са двулентови с мощност около 30-40Вата при 8ома. Използваните драйвери не са маркови, но свирят достатъчно добре за да се захвана с тях. Цвета на мембраните на мидбаса подсказва техния произход :lol: . Плеара е Филипс СД303 с военни керамични дакове ТДА1540. Усилвателят клас А е транзисторна класика по схема на Джон Лесли Хууд от 1969г с крайни 2SC5200 и изходна мощност 10Вата при 8 ома товар. Ето тук има снимки на 15 килограмовия звяр

http://store2.data.bg/rusin/JLH/

В тракта усилвател озвучителни тела съм използвал само едножилен проводник от контакта за 220В до шпулите на говорителите. За съжаление все още нямам подходяща стая за слушане и уви, надявам се и мен да ме огрее това щастие.

Русине виждам че в теб има много мерак, защо не зае.еш тия транзистори и не навлезеш в дебрите на ламповата техника. Видях че насред тези транзисторни истории се, мъдри нещо лампово какво е то?
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Публикувай отговор

Обратно към “Моята система”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост