Големия и малкия кът

тук можеш да качиш снимки на личната си система , независимо каква е тя
Съобщение
Автор
Nikola Nikolov

#16 Мнение от Nikola Nikolov »

Angel Gekov написа:Че Нанко не харесва шкафовете е ясно - и моят беше подложен на конструктивно-унищожителна (на това май му викат оксиморон) критика, но все пак успях (надявам се) да разсея страховете му с пространни обяснения за стабилизираната нова конструкция на последната версия на шкафа:D В трудовете на другаря Ленин има статия "Главозамайване от успеха", та Нанко, и той като другаря Ленин, ни пази от тази болест. :D (Майтап бе, Уили) :D. Между другото, мисля, че категоризацията "важна тема" не е дело на самия Нанко, така че той не може да търпи негативи заради чужди критерии.

А за слушането - защо не. Предстоят 6 дни празници, казвай кога - ей къде е Стара Загора.
С удоволствие, заповядай!! 8) 8) Не работя, засега. По празниците съм си в къщи :) Имам Мавруд и Шардоне от Менада/купувам редовно/ и
истинска руска водка, донесена от там! :D :D

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#17 Мнение от Evelina Milusheva »

A има ли още от онея качаци :twisted: съблазняват дори и непушачите :lol:
Интересно ми е да чуя новите ОТ...бтв другата събота паля до Пловдив, ей го е къде е 8)
lyrical hardcore

Nikola Nikolov

#18 Мнение от Nikola Nikolov »

Evelina Milusheva написа:A има ли още от онея качаци :twisted: съблазняват дори и непушачите :lol:
Интересно ми е да чуя новите ОТ...бтв другата събота паля до Пловдив, ей го е къде е 8)
Заповядай!!
Тел. ми го имаш, .....и още има 2 вида качаци!!!!

Nikola Nikolov

#19 Мнение от Nikola Nikolov »

Към моята китайска конструкция-детектор на земетресения /отказах се да я махам, защото видях във важните теми подобна с тънки верт. шпилки,
която бе харесана...../ прибавих и лампов РИАА коректор с Телефункенски ЕСС83. Слушам вече няколко дни плочи на Алан Парсън,
Чик Къриа, Уедър Рипорт, Вацлав Нецкарж, Чеслав Ниеман.....все от
70-те години и на простия полски G601 /с нова игла/, слушам колко са далече моите 2 Наимски и 1 чески СД....вече ръката ми не посяга към
СД-та. Аналогията е една и съща и при верния звук от лампа, който в последствие е комерсиализиран и смачкан в транзисторите...... и при
прекрасния аналогов звук от плочите и лентите и отново комерсиализиран и смачкан при цифровия запис в СД-та....А как звучат пловдивчаните "Бели, зелени, червени" от 78 година....страхотна джаз-рок група с отлично качествен запис на Балкантон /един от малкото!/.
.....Може би е като наркотика....вземе ли се по-висока доза, се забравя за
по-малката, защото няма смисъл..... Така, че ако искате да не си намразите СД-та, не слушайте
плочи, особенно с Лампови коректори!! А борбата за модване на СД плеери, ми се вижда несериозна....просто едно СД никога няма да изкара звука на грамофона.
А при мен...от иглата до фулрейнджа в хорни всичко е аналогово и лампово!! Плеерите остават за баланс на китайката конструкция... :D

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#20 Мнение от Ivan Rachev »

:) човек се учи докато е жив .
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Публикувай отговор

Обратно към “Моята система”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост