Едно бисерче от форума на Тояга

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Razar
има известен опит
има известен опит
Мнения: 151
Регистриран на: Вто Сеп 28, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Едно бисерче от форума на Тояга

#1 Мнение от Razar »

kilowat написа:в нас сам го направил със 6 колони който се намират от двете страни просто мястото ми е такова че няма как да ги сложа кулоните
мойте не са нещо особенно четирите кулони са 12' баси и силискониви пищялки made in Bulgaria са ми всичките говорители имога да твърдя че много добра динамика имат. кутиите са със много голям обем ниската честота пада под 40hz а най-малките кулонки са едни "кащани" които също са много добре направени -малки подпбрения
говорителите са сменени с български които са по"дурако" устоичиви
звуковата ми карта е един стар креатив който се оказа че свири много добре и съм го пуснал в компа .
стапалата ми са правени използвах за тях база от професионалните стъпала които са за радиоточките от тях взех кутията захранването и радиаторите другото е home made :) помогнаха и доста приятели със савети как да ги направя наи добре което е много важно .
целта на задачата беше да се направи аудиосистемата да свири с мощност 300вт от 4 стъпала и да не струва повече от 200лв :)
някои би казал че е невазможно но е .
ако човек вложи малко труд и време да си ги направи сам аудио ситсметата ще е много по-доволен от това което е направи от колкото да отиде и да го купи просто е много лесно но и много скъпо това удоволствие .
и накрая ще че завърша с един лаф на мои приятел :"с пари всеки знае,дай да го направим без пари "
:D
Последно промяна от Razar на Нед Май 28, 2006 5:32 pm, променено общо 1 път.

poseydon
има опит
има опит
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Едно бисерче от форума на Тояга

#3 Мнение от poseydon »

Razar написа:
kilowat написа:ако човек вложи малко труд и време да си ги направи сам аудио ситсметата ще е много по-доволен от това което е направи от колкото да отиде и да го купи просто е много лесно но и много скъпо това удоволствие .
:D



Да прав си, ето има вярни неща.... :D, иначе това явно е поредния неграмотен потребител....

Audiomaster
не знае къде се намира и какво говори
Мнения: 404
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от Audiomaster »

Ама тези хора учили ли са българска граматика?!Две момчета имам,на 11 и на 9 години,не бих си и помислил,че мога така да ги оставя да пишат!!
Радостин Атанасов
0899 867 140/ 0879 857 140
http://audiofidelitybg.com
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=46353

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#7 Мнение от Anakin »

Ми чи къ

DMC
има известен опит
има известен опит
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 12:00 am
Местоположение: София/Габрово
Обратна връзка:

#8 Мнение от DMC »

Между другото, и аз имам 2 тонколони от КАЩАН и много ми допада звука, който изкарват.

botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Едно бисерче от форума на Тояга

#9 Мнение от botzi »

Razar написа:
kilowat написа:"с пари всеки знае,дай да го направим без пари "
:D


Да ама без пари не всеки може май .... :D

Nikolai Nikolov

#10 Мнение от Nikolai Nikolov »

Тоя пич kilowat май трябва да кара първи клас още 5-6 пъти, само това мога да кажа...
Иначе за вярното нещо съм съгласен - вярно е :D.

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта