Един закъснял коментар по заключена тема

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
mimo

Един закъснял коментар по заключена тема

#1 Мнение от mimo »

Става дума за темата мод на ELITE HB-150

Видях че темата е заключена но не се стърпях просто. От 1 час се ровя из форума и по специално в тая тема с бисерите и не спирам да се очудвам от хората. Моята най-голяма мания са оръжията във всичките им разновидности и затова съм член на няколко фоума по темата. И когато прочетох поста на това момче иво111213 нещо веднага ми прищрака този неподражаем стил съм го виждал някъде и тея генилни слова и тоя певопис по - специално "слу4еи"(кирилица с 4) и др. подобни ми направиха остро впечатление. Моля ви погледнете тизи линк http://forum.oragie.com/viewtopic.php?t ... A%EE%F0%E4 дори и бъкел да не вдявате от оръжия ще схванете бисера. Това не някакъв начин да направя реклама или да ви зарибя към форума ако не може да се отвори без акаунт ще ви дам моя акаунт само за да погледнете в крайна сметка не ми звучи само като съвпадение. Ако отворите линка да знаете това момче има въздушна пушка от евтинките и вече няма право да пише в този форум. Ако модератора ми затрие темичката няма грам да се обидя все пак не и е тук мястото но както се изразих не се стърпях.

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Радвам се да видя още един маниак на оръжия в нащия сайт.
Това е едно и от моите хобита - от бумеранга до пистолета...
Ти ме подсети към една позабравена тема, която мислех да пусна тук - как да си предпазим слуха, особено актуална за хора, които се занимават едновременно със стрелба и аудио....

Аватар
Nikola Ivanov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#3 Мнение от Nikola Ivanov »

Да,много интересно пише това момче :) Напомня ми за полицая от Ало Ало :pm :smt039
Силата е в метъла!!!

alexandrov - некадърника

#4 Мнение от alexandrov - некадърника »

Rutcho написа:Радвам се да видя още един маниак на оръжия в нащия сайт.
Това е едно и от моите хобита - от бумеранга до пистолета...
Ти ме подсети към една позабравена тема, която мислех да пусна тук - как да си предпазим слуха, особено актуална за хора, които се занимават едновременно със стрелба и аудио....

С бумеранг не е задължително, но като ходя да стрелям с моя Глок 19, винаги слагам антифони.. Звука му е като на ТТ. :D

Audiomaster
не знае къде се намира и какво говори
Мнения: 404
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от Audiomaster »

Само който не е чел бисерите на този Иво от другия форум не се е смял толкова много,там даже някой е споделил,че има чувството,че въпросния момък е бил пускан като малък от високо.Нали знаете ловците какви ги разтягат,пак да не говорим за коментариите им :)

mimo

#6 Мнение от mimo »

Значи аз съм почти сигурен че става дума за един и същ човек. Никовете приблизително съвпадат а пък за стилът нямам думи. Там цели гарги на 150 м с въздушна пушка в главата тука пука бетонни плочи с модифицирани басове. Да не говорим че там пише като първокласник е тука поне виждаме изречения като на петокласник , още някоя друга година из форумите и ще стигне нивото на средно статистически седмокласник. Абе нямам думи за момчето. Иначе не очаквах да има много оръжейни фенове точно в тоя форум. Веднаги ми хрумна една гениална идея. Във форума с оръжията има галерия ,в която слагаме снимки на оръжията си тука има галерия в която слагаме снимки на колоните си. Взема да спастря едно сайтче където ще слагаме снимки на тонколоните си отпреде оръжията ни и тук таме по някоя мишенка за цвят например. :lol:

gps

#7 Мнение от gps »

"Децата нямат спирачки!!" :wink: :D :D забравихте ли за този лозунг :D нека си пише детето и да радва хората :D А за оръжията-има доста фенове тук просто не е ставало дума за това.Преди мноогоо години имах публикации в вестник "Всичко за оръжието" .

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#8 Мнение от Rumen Suvandjiev »

alexandrov написа:С бумеранг не е задължително, но като ходя да стрелям с моя Глок 19, винаги слагам антифони.. Звука му е като на ТТ. :D


Бумерангът беше за образност. В спортния си вид трудно би наранил някого (освен някое случайно прелитащо пиле). Истинският бумеранг (thrownig stick) обаче може да бъде много опасен до 50 метра.
Аз съм заложил на точността - Browning High Power. Но в никакъв случай 9X19 не може да се сравнява с драматичния грохот на маузеровия патрон на ТТ, особено ако е на 50-тина години и инхибиторът му се е изпарил отдавна. За кеф имам едно Марго 22lr. Антифони Peltor, при по-продължителна стрелба подсилени и с тапи...

alexandrov - некадърника

#9 Мнение от alexandrov - некадърника »

Rutcho написа: Но в никакъв случай 9X19 не може да се сравнява с драматичния грохот на маузеровия патрон на ТТ, особено ако е на 50-тина години и инхибиторът му се е изпарил отдавна.

Веднъж гърмях на стрелбището на Кинтекс, срещу Лесото. Та в съседния коридор един юнак стреляше с ТТ. В затворено пространство и с антифони на звук са ПОЧТИ еднакви (хем моя е без компенсатор, т.е. по-тихия вариант). Слушах ги от канапенцето отзад по едно време и двата.
Ама ти си с повече слушателски опит от мен, може да имаш по-точно мнение. :smt071

:) надявам се, че носиш на майтап

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#10 Мнение от Rumen Suvandjiev »

alexandrov написа:Веднъж гърмях на стрелбището на Кинтекс, срещу Лесото. Та в съседния коридор един юнак стреляше с ТТ. В затворено пространство и с антифони на звук са ПОЧТИ еднакви (хем моя е без компенсатор, т.е. по-тихия вариант)

На Герена има един фен на TT, когато е в стрелбището винаги го разпознаваме още от барчето по звука. Направо си е като от magnum 357.
За жалост преди две години пострадах и с двете ръце и така и не можах да си възвърна уменията в стрелбата. Затова доста съм я позанемарил.
Това последното е глупаво оправдание. Може би просто ме мързи...

peko
има известен опит
има известен опит
Мнения: 188
Регистриран на: Нед Яну 01, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от peko »

mimo :wink: недей да зачекваш толкова темата че се опасявам да не се разхвърчат куршуми из форума :D ...ама като гледам си намери и ортаци :D :wink:

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта