ЧЕТЕТЕ И СЕ СМЕЙТЕ С КЕФ

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

ЧЕТЕТЕ И СЕ СМЕЙТЕ С КЕФ

#1 Мнение от Anakin »

МОМЦЕТА СЕГА СЕ ОБИЖДАМЕ С ЕДИН МАНЯК КОЙТО ГОВОРИ ЗА УНИКАЛНИЯ УСИЛВАТЕЛ JVC 2ПО120 ТА АЗ СА ОПИТАХ ДА МУ ОБЯСНЯ ЧЕ ЩОМ КОНСУМАЦИЯТА НА ЕЛ ЕНЕРГИЯ Е 220ВАТА ТО НЕ МОЖЕ ИНТЕГРАЛКАТА ДА ИЗКАРА ПОВЕЧЕ ОТ 2ПО60 И ТО С 1%ТХД НАЙ-МАЛКО АМА НЕ МОЖЕМ ДА СЕ РАЗБЕРЕМ ДЕ АЗ САМ С ПОДОБЕН УСИЛВАТЕЛ И СИ ЗНАМ ЧЕ Е 2ПО50 ЩО ГОДЕ ДОБРИ АМА ЧОВЕКА НЕ СХВАЩА АКО МОЖЕ НЯКОЙ СЪВЕТ КАК ДА ГО УБЕДЯ

gps

#2 Мнение от gps »

преди доста време имах hitachi 2x50 w трафа беше 450w ! захранването никога не клякаше дори на max.power. иди и обясни на ливадите които си купуват автоусилватели 4x100 с предпазител 15 A че в техниката чудеса няма , чудесата са запазена територия за екстрасенсите. дайте да направим една хумористична страница където да се събират разни куриозни изцепки , аз имам материал за цяла статия.

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Daniel Petrov »

Ne be,ako sydim po towa,koeto e napisal proizwoditelq,to wseki edin amp e okomplektowan s perpetuum mobile,inache kak da stane?
:-)
Pri mene 2x13W class A e s traf 800W!
Realno gylta po okolo 100-na watts wseki kanal :-)
Znachi minimum 300W traf za da ne klqka...

edit
CHE@ ПИШИ НА КИРИЛИЦА ЗА ДА НЕ СЕ ТРИЕМЕ :):):);)
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

gps

#4 Мнение от gps »

6 години работих в радио-телевизионен сервиз и съм събрал цяла колекция от :бисери: -тонколоната ми свири бавно ! ( разбирай слабо) усилвателя ми не може да охранява колоните ! (разбирай слаб усилвател) усилвателя ми хвърли колоните ! ( при което аз предложих да се присъди победа с чист ипон за усилвателя а клиента взе че се обиди ) може ли да ремонтирате електровоз?( аз насочих клиента да пита на жп гарата а то се оказа че ставало въпрос за уредба elektro-voise) може ли да смените веждите на говорителя ?( разбирай мустаците )сложете ми пластинки в колоните (разбирай филтри ) сменете уплътнителя и ребрацията на говорителя ( гофъра и трептилката ) кой монтира дискотеки на колите?( subwoofer -и) нормалната работна температура на усилвателя е 80 градуса (обяснение на продавач към клиент) през главата на касетния дек минава ток и тя се загрява лентата на касетката се размеква от температурата прилепва по-добре към главата и записа става по-добър (обяснение за значението на подмагнитващия ток ) искам колонтаа ми да прай гюфтааа-гюфтааа (кратко и изчeрпателно обяснение на T/S параметрите ) и мн. други простотии Да изпратим старата и посрещнем новата година с усмивка! Весели празници на всички !

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от Anakin »

честит празник на всички и гпс ти ме разби предавам се "ще акам :D "

Zmej

#6 Мнение от Zmej »

gps написа:искам колонтаа ми да прай гюфтааа-гюфтааа


ПАДНАААААХ! ОТ СМЯЯЯЯЯХ!!!! :lol:
E те това ме разби... :lol: :lol: :lol:
И все си мисля, че с това би трябвало да започва бъдещия раздел Car-audio... :wink:

Аватар
oceanman
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1267
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#7 Мнение от oceanman »

Имам един приятел,които иска високите така да "цъскат,че да ти изпаднат пломбите...",а басовете да правят "дзупа-дзупа-здупа и да тупкат,а на по-силно да къртят кочината р,ъйш..."...Нещо като гюфта-гюфта... :D :D :D

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#8 Мнение от Anakin »

това гюфтаа е легендарно даже ми е топик на каналчето в ирс хаха :D

Аватар
SlowDead
има известен опит
има известен опит
Мнения: 266
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 12:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#9 Мнение от SlowDead »

gps написа:кой монтира дискотеки на колите?

Мене пък това ме изкефи най-много ... :D :D :D

gps

#10 Мнение от gps »

SlowDead написа:
gps написа:кой монтира дискотеки на колите?

Мене пък това ме изкефи най-много ... :D :D :D
То май ....аз съм един от главните "виновници" :D за дискотечния звук в колите :D

Audiomaster
не знае къде се намира и какво говори
Мнения: 404
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#11 Мнение от Audiomaster »

Жоро,богат опит имаш с гюфтаджии май,а :lol: Това за електровоза е върхът!!И при мен има бисери,ама кой да ги помни де...Усилвателят свирел бавно и не можел да охранява колоните,хехехехехехеххехее...................Дай да го пратим в някой СОТ,да го отремонтират,може и да почне да охранява,гадинката :!:
Радостин Атанасов
0899 867 140/ 0879 857 140
http://audiofidelitybg.com
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=46353

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#12 Мнение от Evelina Milusheva »

ахахахаахахахаахаахаххаха

Леле, тфа е по-смешно от бисерите в call-center-a на м-тел.
Там е потресуещо - яко зигани с прими :) неа такава забава, примерно:

Како, можеш ли да ми спреш секретарката?

Тфа за гласовата поща :) Има мноу - особено има едно супер дълго, направо невъзможно...ако бях на мястото на оператора в call-center-a, сигурно щях да проговоря цигански :)

Martin Krumov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 303
Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#14 Мнение от Martin Krumov »

А пък аз имам един познат, който твърди, че ако говорителя ти е 8 ома а усилвателя 4 8O , дугите 4 ома от говорителя се връщат обратно в усилвателя и така можел да изгори! 8O [smilie=to funny.gif]

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#15 Мнение от Borislav Uzunov »

myst3 написа:А пък аз имам един познат, който твърди, че ако говорителя ти е 8 ома а усилвателя 4 8O , дугите 4 ома от говорителя се връщат обратно в усилвателя и така можел да изгори! 8O [smilie=to funny.gif]

Лошото е ако не се върнат към усилвателя, а тръгнат срещу теб и ти се насучат около врата, тогава вече нема оправия. Ома си е голем дзвер :smt033
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост