Äóïêàòà çà áàñ

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Дупката за бас

#1 Мнение от Stefan Stefanov »

http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=avhifi&Number=1945174483&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Borislav Uzunov »

:smt082
Министерство на Звука
We are the Musicmakers

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#4 Мнение от velinski »

по-тесните дупки винаги са за предпочитане :smt116
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от Anakin »

Сега гледам какво са писали в дира по адрес на бгаудио,еми те продължават да си твърдят че кабелите нямат посока че буферите са музикални тела които вадят ниски честоти и тем подобни пумий,защо в интернет се разрешава на толкова заблудени идиоди да дават мнение,за тях трябва само да има право на питане е четене без писане.Все пак те там имат изключително мощните и качествени уредби самсунг или сони и каквито и да били по които има хиляда ламбички,които още малко и ще ги направят "Лампови".Направо се вбесявам от сърце когато чета някаква глупост в датата или дира. :evil:

gps

#6 Мнение от gps »

Така наречения "технически " 8O форум в Дир-а отдавна стана нарицателно като място за изяви на неграмотни олигофрени.Вижте из другите форуми(форума в ешопа, автофорумите и други)-когато искат да пратят някой на майната му го пращат в дир-а :wink: .А иначе много музиканти когато си правят тонколони просто пробиват отвор или отвори с произволен диаметър в колоните си .Сигурно искат да направят ML TL :wink: :D .Преди години разбрах значението на тези отвори.От една музикантска колона извадих пакет увит в найлонова торбичка и вътре намерих презервативи,антибиотик за болести предавани по полов път и мазило за интимни въшки :wink: Просто музикантите се стягали да свирят на морето и се подготвили :D А най-удобното място за този пакет от "първа необходимост" разбира се е тонколоната и отворите в нея са точно за това :wink: :D Намирал съм и нож скрит в тонколоната (пак през отвора),не бих се учудил ако си крият пиенето или кашето вътре :D Затова моя съвет е-пробивайте отвор през който свободно да мине ръката ви! :wink: :D

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Ivan Rachev »

Anakin написа:Направо се вбесявам от сърце когато чета някаква глупост в датата или дира. :evil:


не се коси бре :D там пишат баннатите от тук и от другите форуми :wink: ..Гаинер-малка сива мишка която е мъж единствено когато е пред монитора в нета , същия е автор на заключението че китаиските JBL който си купи за 500лв : имат брутално чист звук [smilie=to funny.gif]

Слушателчето пък е най-големия аудиопрофан с който съм се запознавал , слуша музика от едва няколко години но това не му пречи да твърди че на слушалковата му система няма разлика между МП3 на 320 кбс и оригинален WAV (можеби причина за това е че паралелно с хай-енда развива и стрелбата с оръжие) , когато разговаряхме за аудио използваше единствено думите -високи и бас :D...същият разпалено обясняваше как BMW M5 е 12 цилиндрово :D (то е 10 ) и как чип тунинга увеличава с 50 конски сили мощноста :D (в добрите случаи увеличава с 10 коня ) и това е при положение че кара БМВ и 2005 година не знае колко конски сили му е личната кола :D
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#8 Мнение от Nanko Rusev »

alnico написа:
Anakin написа:Направо се вбесявам от сърце когато чета някаква глупост в датата или дира. :evil:


не се коси бре :D там пишат баннатите от тук и от другите форуми :wink: ..Гаинер-малка сива мишка която е мъж единствено когато е пред монитора в нета , същия е автор на заключението че китаиските JBL който си купи за 500лв : имат брутално чист звук [smilie=to funny.gif]

Слушателчето пък е най-големия аудиопрофан с който съм се запознавал , слуша музика от едва няколко години но това не му пречи да твърди че на слушалковата му система няма разлика между МП3 на 320 кбс и оригинален WAV (можеби причина за това е че паралелно с хай-енда развива и стрелбата с оръжие) , когато разговаряхме за аудио използваше единствено думите -високи и бас :D...същият разпалено обясняваше как BMW M5 е 12 цилиндрово :D (то е 10 ) и как чип тунинга увеличава с 50 конски сили мощноста :D (в добрите случаи увеличава с 10 коня ) и това е при положение че кара БМВ и 2005 година не знае колко конски сили му е личната кола :D


Е пак :) На мен вчера ми обясняваха, че MP3 от 320 нагоре било loseless щото било като RAR и нямало загуба на звук "чиста математика" .... аз му обясних на тоя, че това е теорията на flac и други loseless формати, а не на mp3 ама ... :cry: :wink:

А тоя с "чистия звук" от jbl-ите и аз си го спомням тук :lol: 8)

Аватар
Demiurg
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Demiurg »

Аз пък се учудвам как не се уморявате да спорите с тях. На хора, които явно нямат слух, какво ще доказваш ? Аз съм ги отписал като безнадеждни.
Но предполагам се забавлявате.... :D

shemet

#10 Мнение от shemet »

Не се сърдете на хората за тяхното невежество. Никой не е виновен че досега не му се е случвало да слуша етери с усилвател 1 ват :wink: все пак това не се продава в магазините,а там има сони, панасоник, филипс и прочие марки които измерват качеството с брой канали и ватове, отскоро и с битове и килохерци. Това е огромна машина за промиване на мозъци от което никой не е застрахован. Жена ми продължава да си сменя шампоаните против пърхот и досега никой не и е "помогнал". Ами ако шампоана наистина ти излекува пърхота после фирмата как ще продава шампоани против пърхот?

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от Stefan Stefanov »

Невежеството не е оправдание!
Не е срамно да си невежа, винаги може да се научиш (ако искаш, де).
Срамно е да си тъпанар!

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#12 Мнение от Rumen Suvandjiev »

shemet написа:Не се сърдете на хората за тяхното невежество.
.....
Жена ми продължава да си сменя шампоаните против пърхот и досега никой не и е "помогнал". Ами ако шампоана наистина ти излекува пърхота после фирмата как ще продава шампоани против пърхот?


Не се сърдим, а се опитваме да помогнем.
Примерът с жена ти наистина е сполучлив. Колкото и да сменя шампоаните, ефект няма да има. Трябва да отиде на дерматолог. Е, ще и вземе пари, но наистина ще и реши проблема.
Тук се питваме да направим именно това.
Да накараме хората да започнат да мислят обективно и да направят собствена преценка.

shemet

#13 Мнение от shemet »

3aropka написа:Невежеството не е оправдание!
Не е срамно да си невежа, винаги може да се научиш (ако искаш, де).
Срамно е да си тъпанар!


Съгласен съм че е срамно да си тъпанар!
Тъпанаря се различава от невежата заради това че спори без да знае докато невежата си казва "срам не срам ще питам"!

Щом пита значи иска да знае! Почне ли да спори значи е тъпанар!

Аватар
Demiurg
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 245
Регистриран на: Чет Дек 09, 2004 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#14 Мнение от Demiurg »

... а и мен лично ме подразни личното отношение. То бива нападки, ама за такива думи у наше село се вадят ножове и те пишат у "Жълт труд". :evil: Много злоба на дребно бе !!!
Толкова ли е трудно хората да бъдем по- толерантни ?

Аватар
havaeca
има известен опит
има известен опит
Мнения: 36
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#15 Мнение от havaeca »

Е, все пак трябва да приемем, че има хора, на които слон е стъпил на ухото и да не се сърдим, че просто ... не чуват, въпреки желанието им да се научат ! Факт !!! :cry:

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост