ПЪРВЕНЕЦЪТ В РАЗДЕЛА

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
kygar
чете и пита
чете и пита
Мнения: 259
Регистриран на: Чет Ное 22, 2007 1:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: ПЪРВЕНЕЦЪТ В РАЗДЕЛА

#16 Мнение от kygar »

Borislav Stankov написа:@kygar - бате гледам, че и ти се мъчиш да ограмотиш некои аматьорчета в другия форум, но според мен е само загуба на време това ...
Borislav Stankov ,така е братле,но искрено се надявам, да помогна с нещо поне на по- младото поколение,което не е още безвъзвратно осакатено от" матрицата"

Аватар
Mo
чете и пита
чете и пита
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София/Добрич
Обратна връзка:

Re: ПЪРВЕНЕЦЪТ В РАЗДЕЛА

#17 Мнение от Mo »

DRGeorgiev написа:...само не видях смисъла да се занимаваш със отговори на безсмислените брътвежи на явно напълно глухи хора!
...
Позволявам си да отговоря на цитата с цитат на Гого и Аспарух Желязков:
gogo написа:Не бих се поставил в ролята да соча правия път и да предпазвам от грешки другите.
Asparuh Jeliazkov написа: ...ок , но за съжаление това беше единственото което се иска от хората от тима в този сайт .

@г-н Хараланов, напълно заставам зад темата, която сте постнали поради една много проста и елементарна причина. За мен и още много млади и прохождащи "хайфисти", топлата вода е в "90-сет годишния извор" и ако не се показва, казва и говори то аз, Драган, Петкан(както се изразяваха преподавателите ми в гимназията) ще си мислим, че хартията е единствено и само за писане/четене, опаковане и прочие. А най-новите материали излезли от лабораториите на НАСА, МАСА и всички звучни произволни(със запазени патенти, логота и т. марки), са панацеята за потошаването на аудио треската на ....милиони хора по света.
Borislav Stankov написа:...
Петре едно предложение за теб - искаш ли да ти направя аудио - блог ? Ще пуснеме реклами и всички приходи от тях отиват за твоите аудио експерименти само продължавай да пишеш приятелю! :D
Твърдо ЗА! И без това той е нашият български Роми Котката и Олег Рулит в едно!!!(няма ирония или сърказам в думите ми)
Nanko Rusev написа: Та лично на мен, мненията му са ми в пъти по-интересни от на много други известни форумни личности, които нито са направили какъвто и да е интересен аудио продукт, нито имат лична система. Тези обаче не са един или двама, пишат почти винаги високомерно и дори имат последователи ... Имената им нямат значение, всеки следящ форумите ги е виждал.
Нанко
Аблолютно прав сте г-н Русев, за мен Вие сте един от почитните членове на тази група!
Приятна вечер на всички и само на пред и на горе!
Христо.

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта