набрах малко бисери от тук mcu-bg.com/mcu_site/in

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
gps

#46 Мнение от gps »

E ,ако искаш можеш да си оттеглиш сравнението което направи между нас и някакви 15-16 годишни хлапета които идвали при теб :wink: След като си разгледал форума вероятно си преценил че авторите на интересните теми са на доста повече годинки :wink: От два дни някои юзъри от вашия форум са почти нонстоп логнати тук :wink: значи има интересни неща за тях :wink:

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#47 Мнение от Teodor Gugulanoff »

gps написа:Аз предлагам от средата нататък (тоест оттам откъдето се включиха нерегистрирани в нашия форум) постовете да бъдат изтрити...

Подкрепям. Включването им, дори и като опит за защита, не беше на ниво; особено първото мнение е доста дразнещо, а началното му изречение е образец за нетолерантност (ToHu, Гост: "моите уважения, но както батето, така и повечето от пиешещите в mcu форума са доста по наясно с нещата от колкото вие тук изобщо някога ще бъдете. ...").
Изображение

gps

#48 Мнение от gps »

Дразнещо е че не се регистрират.Аз в тяхния форум как се регистрирах ?Нали ако искам да пиша там трябва да застана зад думите си с името си(тоест ник-а си)Въпрос на коректност и манталитет!

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#49 Мнение от Teodor Gugulanoff »

ОК, да се регистрират ... обаче, индивидът сътворил това изречение, което цитирам в предходния си постинг, дължи извинение ако иска да продължи след регистрирането си.
EDIT: След като преди малко изчетох почти цяла една тема в mcu (Радиолампи) се коригирам по следния начин - оказва се, че авторът на въпросното универсално тъпо изказване, е с ранг "Форумен бог" (?!?), следователно - нещо повече от извинение ще е необходимо в такъв случай.
Изображение

AdsBot [Google]

#51 Мнение от AdsBot [Google] »

Äà, äà ðå÷åì ÷å íå ñúì ãî íàïèñàë êàêòî òðÿáâà, íå ñúì èìàë â ïðåäâèä àáñîëþòíî âñè÷êè òóê, à ñïåöèàëíî òåçè êîèòî ðúñåõà áèñåðè çà áèñåðèòå, â òîçè ñìèñúë èçâèíÿâàì ñå íà òåçè êîèòî íàèñòèíà ðàçáèðàò. Çà ñúæàëåíèå âñå îùå ïî íèêàêúâ íà÷èí íå ñúì âèäÿë ÷å èìà òàêèâà, òîâà êîåòî âèæäàì ïî-ñêîðî ñà õîðà òúðñåùè ïîâîä çà êîíôëèêòè, à êîíêðåòíî òîâ àìè èçðå÷åíèå å ñðåùó åäíè äîñòà áåçñìèñëåíè íàïàäêè ñðåùó ÷îâåê êîéòî îïðåäåëåíî çíàå ìíîãî íåùà.

gps

#52 Мнение от gps »

ToHu написа:Да, да речем че не съм го написал както трябва, не съм имал в предвид абсолютно всички тук, а специално тези които ръсеха бисери за бисерите, в този смисъл извинявам се на тези които наистина разбират. За съжаление все още по никакъв начин не съм видял че има такива, това което виждам по-скоро са хора търсещи повод за конфликти, а конкретно тов ами изречение е срещу едни доста безсмислени нападки срещу човек който определено знае много неща.
Тони ти правиш ли разлика между компетентноста на някой и особенностите на личноста му :wink: Това че не си видял компетентни хора тук говори че твоето ниво е :wink: ...хайде да не го коментирам :D а колкото до това че някой търсел конфликти-ами как да ти го кажа по-меко -тук добри християни на които като им удариш щамар по едната буза те ти подават и другата-няма сори :evil: Да не беше писал глупости-нямаше сега да хленчиш че някой търсел конфликти :wink:

Teodora Todorova

#53 Мнение от Teodora Todorova »

ToHu написа:Да, да речем че не съм го написал както трябва, не съм имал в предвид абсолютно всички тук, а специално тези които ръсеха бисери за бисерите, в този смисъл извинявам се на тези които наистина разбират. За съжаление все още по никакъв начин не съм видял че има такива, това което виждам по-скоро са хора търсещи повод за конфликти, а конкретно тов ами изречение е срещу едни доста безсмислени нападки срещу човек който определено знае много неща.


Ай стига. Ясно е че си засегнат от това, че се хилим в секция "бисери", цитирайки бисери от mcu-bg. Никой от нас не е написал каквото и да било против целият форум, а само се забавляваме с конкретните изцепки. Лично за мен беше смешно да чета постовете на известият тук като Визатон, защото скалъпва измишльотини базирани на разнообразни теми от Бгаудио.

А пък другият човек с уникалният пост за грамофона? - обясних вече какво ми е мнението.
Не разбрах кое точно те подтикна да дойдеш, чел-недочел да пишеш мнения, та чак да се засягаш?
Ако се засягаш от това, че се шегуваме на гърба на тези глупости, това значи ли, че смяташ постнатите цитати за нещо различно от бисер? :roll:

Надявам се, че не. Надявам се също да си чул поне една част от реализираните проекти от хората тук. Иначе си остават празни приказки.

И защо не променим насоката на разговора и вместо да се джафкаме и разваляме кефа в раздел бисери, не приемете поканата на Иван Рачев /а вече имате и моята/ и обсъдим "как звучат" усилвателите, а след това как и колко време се правят? :smt017

ПС:
Anonymous написа:Простотията и смешните изказвания които си цитирал от MCU-BG можеше поне да поясниш, че са тръгнали от любимеца на много форуми за електроника - IGBT/ Stanislav (и знам ли още как се пише), и изказванията на ДедоБоре, milen_js и много други съфорумници във въпросната тема са с цел хумор, а не с цел показ на професионализъм.


Няма нужда от поясняване. Иронията е очевадна - има линк към цялата тема. :P

Мир да има. :smt051

gps

#55 Мнение от gps »

Тони се извинява на тези които разбират нооо ...засега не виждал такива тук ...окей на кого се извинява тогава :wink: ?И въобще извинява ли се или просто дрънка глупости?Компетентноста например се доказва с реализирани на практика проекти защото на приказки ..ехей какви титани на мисълта има :wink: Таа. ...така ..целия пост на Тони е нелогичен като строеж на изреченията (и мисълта доколкото въобще я има :wink: ) и силно ми напомня постовете на един друг юзър :wink: Както казах-ще изтрия полвината тема!Безсмислена е!Един "Тони" не е целия форум мсу-бг -доста от членовете на този форум са логнати тук и не виждам да се нагърбват да се изказват от името на ЦЕЛИЯ форум.

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#56 Мнение от Tisho »

През развитието на целия този конфликт понзавайки и двете страни наблюдавам следните неща:

1. Опити от двете страни да се омаловажи мнението на противника в спора.

2. Опити да се сравняват неща, които няма
как да ги сравниш - аудио с микроконтролери.

3. Спор между хора които определено са можещи и знаещи - Тони и Рачев (всеки в областта която работи, държа да поясня!).

Тони, вярвам че ще си съгласен със мен като ти кажа, че на един човек конструиращ усилватели и тонколони не му е нужно да знае как се пише програма на С или VHDL...

Тук хората са отдадени повече на музиката, и това как да постигнат по добро звучене.
И смея да твърдя, че едва ли ще намериш в рамките на БГ. някой който да се справи по добре от хората в бгаудио тим-а да ти направи озвучаване...

Чудно ми е също как и защо един Старозагорски пубертет, който все още не знае на коя планета живее успя с глупостите си да накара хора които си тежат на мястото да си пишат глупости и да се обвиняват взаимно в некомпетентност ???

Съжалявам, че се наложи да напиша това, но ми е болно като гледам как се карате като цигани на битак и то за неща за които няма никакъв смисъл дори да си отваряме устите... :!:

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#57 Мнение от Borislav Stankov »

Абсолютно съм съгласен с Тишо. Поради тази причина заключвам темата за да не продалжава излишната разправия.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Заключено

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта