Обемността на звука !!!

Вместо да ги трием и губим безвъзвратно бисерите ще ги местим тук.
Съобщение
Автор
Аватар
DJ Popa
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 407
Регистриран на: Пет Ное 25, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Обемността на звука !!!

#1 Мнение от DJ Popa »

Преди няколко дни в дата.бг се появи обява за продажба на колони :D . Като започнаха да се интересуват хората се оказа , че продавача е сглобил само кутиите , а говорителите още не са и избрани дори :D . Появиха се двама-трима , които явно са по в час с материала и "зачесаха" продавача на тема "Как ги изчисли тия кутии като нямаш говорители още ? " :D . Завърза се словесна схватка , откъдето се изтъркулиха серия бисерчета от страна на "конструктора" :D . Ето и едно от тях , което ме събори на пода от смях :D :

"...абе вия големи разбирачи се извъдихте бе!
...
ния сме избрали няколко говорителя и плюс това ги правим с голям обем и така постигаме обемността на звука..."

Между другото подписа на "конструктора" е следния:

"Правим всякакви аудио системи по поръчка"

Боже , Божеееееее :D ......

a_panov

Re: Обемността на звука !!!

#2 Мнение от a_panov »

Hollowman написа:Боже , Божеееееее :D ......

Тука съм, ама не мога да му помогна на човека. Много е прост...

gps

#3 Мнение от gps »

Даже си нямаш и представа колко "правячи" на тонколони има :wink: :D Има хора които даже и проект не ползват а просто гледат снимка на някоя готова фирмена колона и правят долу-горе нещо на външен вид да прилича на снимката :wink: Имам вече в колекцията си от идиотизми няколко такива "конструктори",последния е един който гледал на външен вид бас-рупорите на Обертон и направил някаква кутия с наклонен вкаран навътре под наклон преден панел ама като не знае че това е рупор и като не знае вътрешната конфигурация. :wink: ...взел че сложил на предния панел фазоинвертори(по-точно дупки в материала 8O ) а вътрешни прегради въобще не е сложил тоест в крайна сметка това си е обем с фазоинвертор-копие на рупор :D :D :D

Публикувай отговор

Обратно към “Бисери”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост