Боядисване Усилвател

Съобщение
Автор
Sensis [Crawler]

Боядисване Усилвател

#1 Мнение от Sensis [Crawler] »

Така, малко проблемче...
След дългогодишна и вярна служба усилвателя ми беше за малко пипване, смених му електролите, потенциометрите и понеже горния капак ми беше леко надраскан, реших да го пръсна с един акрилен лак. автомобилен, стана добре, но в единия край са се образували 2 малки капчици, които нз как ама ги забелязвам и ми бъркат в здравето, как да оправя това? :roll:

rubbish
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 9:34 pm
Обратна връзка:

#2 Мнение от rubbish »

Най-добрия начин за мен е да изшлайфаш капака до метал и да го дадеш за прахово боядисване. При него резултата е отличен , а и слоя боя има добра устойчивост на драскотини.

Sensis [Crawler]

#3 Мнение от Sensis [Crawler] »

Супер, аз без това не обичам лъскавите неща, така ще може мат... Но само да попитам, с какво най-фино да го изшлайфам и къде би ми предложил да го боядиша в столицата ако имаш информация с това прахово боядисване? Благодаря!

rubbish
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Съб Ное 28, 2009 9:34 pm
Обратна връзка:

#4 Мнение от rubbish »

Ами аз съм свалял стара боя от капака на един плеър с лентов шлайф и после заглаждане със ситна шкурка и виброшлайф. За София не зная къде се прави прахово боядисване , нека колегите кажат , ако са запознати. Ако беше от Варна , веднага щях да те насоча към човека , който ще ти свърши работа.

Аватар
moss
чете
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Фев 24, 2008 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#6 Мнение от moss »

Трябва ти само водна шкурка-1000 и спрей MULTONA :lol:

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Rumen Suvandjiev »

danny написа:Но само да попитам, с какво най-фино да го изшлайфам и къде би ми предложил да го боядиша в столицата ако имаш информация с това прахово боядисване? Благодаря!
Ако ще се боядисва прахово, не е нужно толкова старателно шлифоване, защото боята се разлива и дава добра повърхност. Задължително обаче трябва да се почисти без остатък старата боя, защото при печенето може да се надигне и да оплеска всичко.
Ако ти е удобно, на Цариградско Шосе 7км зад сградата на Изот е фирма "Алекс". Черно боядисват почти всеки ден.

Sensis [Crawler]

#8 Мнение от Sensis [Crawler] »

:smt041 Благодаря за компетентните отговори! Готов е, стана супер!

Публикувай отговор

Обратно към “Полупроводникови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта