Компетентно мнение за Akai AM-A70

Съобщение
Автор
Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от toroid »

Няма друг такъв,с който да се сравнява.Просто уникален е...... :lol: :D :) Ако държиш да слушаш една от най посредствено възпроизведените музики то това е усилвателя, дето ще ти обърка представите за качество и верноста на звука........Но пък на теб може и да ти хареса,знам ли.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#5 Мнение от Nanko Rusev »

niki_nn написа:Наистина Onkyo A8650 повече ми харесва как се чува,но засега съм в процес на търсене.Имам едни колони Omniaudio SA12.3 с 12-ки и си мисля че ще им намеря нещо по-добро.Toroid ти като с повече опит какво ще ми препоръчаш от високия клас фабрични усилватели??
До 200 лева ли ? :D

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от toroid »

Ами сам казваш,че Онкиото ти харесва повече.........Но зависи какво,как и къде ще слушаш!Колко е голямо помещението ти?Каква музика предпочиташ и ниво на звука дето обичаш да слушаш?Макар и
да имам някакъв опит то тези колони не са ми познати и не мога да преценя какъв усилвател ще им е подходящ.Дай някакви параметри за тях поне ориентировъчно.Но както усещам нещата един добър HARMAN/KARDON или DENON биха ти свършили чудесна работа.Голям модел на PIONEER от рода на А717,777,757 също ще ти е от полза в твоя случай.Някой SANSUI също е добре както и MARANTZ от по-големите.Има и добри AKAI, модели с обозначение над 52 но от по-новата серия-след 93-та.Но пак казвам не е ясно точно за какво ти трябва за да се даде по-конкретен отговор!
Последно промяна от toroid на Сря Ное 12, 2008 1:52 pm, променено общо 1 път.

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от toroid »

Да,както и предполагах.Гореизброените марки и модели ориентировъчно ще ти свършат добра работа.Трябва ти мощен и динамичен усилвател,мин 2х60 син.!Няма да ти предлагам висококачествени/над посочените/защото са скъпи и особено хай-енд /примерно английски/са "нежни" и няма да те задоволят.Просто няма смесъл.

Аватар
toroid
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 882
Регистриран на: Чет Май 26, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#11 Мнение от toroid »

Да,Онкиото е сполучлив избор в твоя случай!

Публикувай отговор

Обратно към “Полупроводникови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта