Къде в Русе мога да намеря радиатори?

Съобщение
Автор
rudiem

Къде в Русе мога да намеря радиатори?

#1 Мнение от rudiem »

От скоро се занимавам с аудио и възникна проблема с охлаждането на някои ампове, които съм налепил. Моля ако имате идея къде в Русе мога да намеря охлаждащи елементи да вика. Без значение е дали са нови или смъквани от някоя стара машинария.

Май че обърках раздела и това е за Обща информация.

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Daniel Petrov »

Абе... никъде, в русе в момента няма откъде да купиш, или поне аз не знам, да де, има и гоя момент, че от началото на годината мен ме няма там, но надали нещо се е променило за това време.
Пробвай да намериш Димитър, оня, който държеше магазина за секънд хенд чаркове на ул. Гладстон. Магазина го няма вече, но доколкото знам той може да изрови нещо, поразпитай къде се подвизава сега.
Иначе от тука в софия мога да ти намеря профили, но са от порядъка на 20-на кинта, големички са, но пък стават и за клас А 10-на вата.
Ще ти трябват поне два, нали?
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

IvoNovakov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 225
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 12:00 am
Местоположение: Русе
Обратна връзка:

#3 Мнение от IvoNovakov »

Напиши ми на лично какъв размер ти трябва.Мисля , че за няколко бройки няма да има проблем.

Citrus

#4 Мнение от Citrus »

В магазин "Радимекс" и "Квазер Електроникс" има но не знам дали 6те ти свършат работа. Не са много големи но са масивни.

rudiem

#6 Мнение от rudiem »

Благодаря много за инфото. Ще видя точно какви размери ми трябват и ще пиша вече по-конкретно.
А кой е Стойко?

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Daniel Petrov »

Електрон комерс на ул. Фердинанд, зад халите посока х-л рига, пада се веднага след плавния завой на улицата отстрани на кооперацията(в дворчето), питай там на място.
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “Полупроводникови усилватели”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост