На колко албума възлиза вашата фонотека?

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ

На колко албума възлиза вашата фонотека?

Десетина албума - главно за да демонстрирам колко добра уредба имам.
13
6%
До сто албума - най-любимата ми музика.
73
34%
До 500 албума - слушам музика постоянно
70
32%
Над 500 албума - колкото повече - толкова повече!
61
28%
 
Общо гласове: 217

Съобщение
Автор
Аватар
begemot1
чете и пита
чете и пита
Мнения: 207
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 10:29 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#61 Мнение от begemot1 »

около 400 плочи.500-550 касети.250 сд......флакове от нета 15-16 шпиндела х 50 диска.
Не съм луд но ме влече. :HMguit
Ако човек не върви напред, то той не стои на едно място, а се връща назад! - Хенри Форд.

Аватар
Mo
чете и пита
чете и пита
Мнения: 102
Регистриран на: Вто Юни 20, 2006 12:00 am
Местоположение: София/Добрич
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#62 Мнение от Mo »

Имам приятели, които мечтаят за десетки лавици с книги. Е аз мечтая да трансформирам 2-та си терабайта музика в оригинални носители.

mitpis
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Май 23, 2010 11:45 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#63 Мнение от mitpis »

Около 100 плочи, над 500 cd - не съм ги броил: много са. За мен винаги музиката е била по-важната, а техниката само средство за възпроизвеждане. Плочите ме кефят повече, но е досадно да ги обръщаш и да си прекъсваш работата, поради тази причина си продадох голяма част от колекцията навремето. Ползвам най-често музиката като фон, тъй като работния инструмент с който си изкарвам хляба е компютър и прекарвам целия ден а понякога и вечери пред него, та музиката ми е малко като допинг, който ми помага да се справя по-добре.
На компютрите също гледам като на работни инструменти, не важно каква е техниката-тя се купува с пари - важно е какво имаш в главата и как успяваш да го изразиш!

Аватар
Capt_Flint
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Чет Дек 08, 2005 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#64 Мнение от Capt_Flint »

Влизам в графата над 500 албума.
55-60 грамофонни плочи (но само 5-6 от тях оригинални, останалите Балкантон, Мелодия...)
120-130 матрични компакт диска (но не повече от 15 оригинални, останалите купувани от Бг)
около 400 албума във lossless формати ( wav, flac, ape/cue...)
касетките подарих на човек от форума.

Venyos
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2012 11:51 am
Местоположение: Spain
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#65 Мнение от Venyos »

1004 "оригинални" (в смисъл купени от чужбина) CD's. Аз се смятам за меломан, а не толкова за аудиофил. Аудиофила според мен е човек който губи повеяе време в сравняване, а не в слуяане на музиката. Аз я слушам :). Предимно на слушалки, за да я чуя и на тонколони за да я и усетя :)
•Listening to music is the best pastime. ASUS NAS-M25 • DENON DP-300F • DENON AVR-3313 • KEF 2xQ900 + Q400b + Q200c + 2xQ300 • SONY BDP-S5000ES • SONY KDL-46HX850 • 160GB iPod Classic + SONY XBA-3iP • SENNHEISER HD 650

exoticplants
чете
Мнения: 2
Регистриран на: Пет Апр 12, 2019 9:39 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: На колко албума възлиза вашата фонотека?

#66 Мнение от exoticplants »

над 1000 сидита с музика - всичко в оригинал и около 400 дивидита с филми , като над 50 аз съм сглобявал с бг субки, къде преведени от мен, къде откраднати букви и те така :)

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта