Car-Audio и барбекю среща на 07.07.2012г - Варна

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
jeambeam
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 1:02 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Car-Audio и барбекю среща на 07.07.2012г - Варна

#1 Мнение от jeambeam »

Здравейте.
След като минаха големите организирани мероприятия, мисля че може да направим и едно скромно наше си събиране.
Събитието не е организирано със спонсори и т.н. а просто от чист ентусиазъм и идея тунинга и кар аудиото да продължат да бъдат тръпка и начин на живот…
Всички желаещи да присъстват са добре дошли :)
Предложената дата е 07.07.2012 , а мястото е голямата поляна до Аладжа манастир - Варна

Идеята е освен аудио среща да си направим и барбекю. Има достатъчно място за коли и няма да ни притесняват за високите децибели ;)
Надявам се да се получи малко по - добре от миналия път :)
Поздрави 8)

jeambeam
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 1:02 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Car-Audio и барбекю среща на 07.07.2012г - Варна

#2 Мнение от jeambeam »

Здравейте.
Идеята за по ранното пускане на информация за събитието, предполага и възможността за някакви промени относно място и време. Установи се ново място за срещата!!!
НОВОТО мястото е поляната "Ковшак Чешма"до Аладжа манастир.Препоръчителен маршрут е през Виница и когато се мине спирката в близост до Аладжа манастир на около 200 метра е отбивката В ДЯСНО за поляната. Ще има и табела и от двете страни на пътя!!! На това място има изградени барбекюта,места за сядане, голяма сянка, места за колите и е много по - уединено.
Понеже съм нов юзер и не мога да поствам линкове... Моля ако има някой заинтересуван да пише на лично за повече информация за мястото като гоогле линкове с опътвания и т.н.
Поздрави!

jeambeam
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 1:02 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Car-Audio и барбекю среща на 07.07.2012г - Варна

#3 Мнение от jeambeam »

Нека ако някой не знае мястото да си запише телефоните ми за информация:
0899707897 / 0883494832 - Митко
Също така има идея да се събере основна група за тръгване към събитието на МБАЛ - Света Марина. Това все още се обсъжда и ще пиша допълнително за подробности ;-)
П.П. - Здравейте. Тъй като сега забелязах, че тук не съм добавил начален час, то искам да отбележа, че
Началния час е 12:00.

jeambeam
чете
Мнения: 4
Регистриран на: Съб Юни 09, 2012 1:02 pm
Местоположение: Varna
Обратна връзка:

Re: Car-Audio и барбекю среща на 07.07.2012г - Варна

#4 Мнение от jeambeam »

Здравейте.

ОТ 11:00ч. ДО 11:30 ЩЕ СЕ СЪБИРА ОСНОВНА ГРУПА ОТ ХОРА НА ТЕРАПИЯТА (ОТПРАВНАТА ТОЧКА ОТ ДАДЕНИЯ МАРШРУТ ПО - ГОРЕ).
ХУБАВО Е ТЕЗИ КОИТО НЕ ЗНАЯТ МЯСТОТО ДА СЕ ПРИСЪЕДИНЯТ КЪМ ОСНОВНАТА ГРУПА.

ПОЗДРАВИ И ДО СКОРО
:)

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта