ФСБ и ууууу...

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Заключено
Съобщение
Автор
Аватар
xanadu
Търговец
Търговец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Май 20, 2009 12:13 pm
Местоположение: София, Младост-2
Обратна връзка:

ФСБ и ууууу...

#1 Мнение от xanadu »

Не знам как се отнасяте към музиката, и как - към властта... Според мен двете са несъвместими, доколкото музиката често окрилява, властта спъва... Не знам и дали бяхте на чудесния концерт на ФСБ в понеделник, 13 декември, в зала първа на НДК, където се случи още едно знаменателно събитие.

А именно, публиката за пореден път освирка властта (в лицето на някой си заместник-министър на Дърт Инструктор), който от името на министър-председателя се опита да връчи заслужие на музикантите, готвейки се да изчете подробно речта на гос'ин премиера.

Е, публиката просто не му позволи да си поеме дъх, и когато, след десетина минути, апаратчикът най-после успя да си прочете "поздравителния адрес", в залата не беше останал един слушател/зрител като хората.

Повече снимки и инфо за неприсъствалите: http://ivomirchev.com/2010/12/" onclick="window.open(this.href);return false;концерт-фсб-ндк-софия-2010/

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: ФСБ и ууууу...

#2 Мнение от velinski »

Това си е практика. Преди години имаше Sofia Jazz Fest и недоразумението, наречено Лучано, излезе на сцената да каже какъв голям фен на джаза бил :lol: :lol: :lol: и всички да гласуваме по съвест, щото президентските избори бяха след дни. Зала 1 "гласува" веднага - освиркахме го дружно.

Копелетата плъзват по всички масовки преди изборите. Безплатен PR пред Зала 1 - кой ти го дава?
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: ФСБ и ууууу...

#3 Мнение от npn »

xanadu написа:), който от името на министър-председателя се опита да връчи заслужие на музикантите, готвейки се да изчете подробно речта на гос'ин премиера.



/
Брейиии, тая мутра, все никне, дето не си я сял. Пускаш телевизора, мутра, отваряш вестника, пак мутра, на където и да се обърнеш, все тая мутра. Е, на хората, вече взе да им писва.....
Все си мисля, че правилното обръщение е "Министър-надзирателя"
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: ФСБ и ууууу...

#4 Мнение от Stefan Stefanov »

Ако може да ви помоля без политика в този форум!

Заключено

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта