Scorpions

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Scorpions

#1 Мнение от Stefan Stefanov »

Така здраво ме ужилиха, че не знам колко време ще ме държи...
(само да беше малко по-мощен звука)

Konstantin Aleksiev
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Scorpions

#2 Мнение от Konstantin Aleksiev »

Изключително много се ядосвам че не успях да отида. Бях си за 2 седмици в България до 19-ти и си купих билет, а после с това отлагане направо ми отрязаха чепката и ми се дорева. Тези които са били нека споделят как е било, поне да оближа раните.

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Scorpions

#3 Мнение от EmilRachev »

За мен тази група още от периода на падането на Берлинската страна си замина.
Слушам ги още от дете, всеки техен албум сме го чакали с приятелите някой да го донесе на плоча от чужбина за да се кефиме.
Особенно ме радваха 81, 82 и 84 година албумите.
А като падна социализма какво стана, почнаха се едни блажни балади със строго социален текст, едно комерсиално звучене, едни изтъркани и еднакви парчета... изтъркаха се тотално, също като много други хард и хеви групи.
На всичкото отгоре не помня коя българска група се жалваха от тях, че като им били подгряваща група на някой от тукашните концерти, Клаус Майната ги пращал един вид да му слугуват, да му носят вода и тем подобни.
Я марш тъпа каска... :mrgreen:
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
xanadu
Търговец
Търговец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Май 20, 2009 12:13 pm
Местоположение: София, Младост-2
Обратна връзка:

Re: Scorpions

#4 Мнение от xanadu »

Емиле, този член на подгряваща група, като е толкова свободолюбив българин, да не беше носил водата на Клаус, а? Или той после се е хвалил, подсмърчайки, как му бил носил водата, пък му бил слугувал... Че кой го е карал!? Ние, българите, сме повече мнителни, отколкото свободолюбиви обаче!!!

Що се отнася до парчетата: вярно, имаше и жалостиви, ама ти май не си им слушал всичките нови неща от последните двайсет години, където, вярно, не трогнаха с финес и оригиналност, ама къртиха мивки с децибелите... Нейсе...

Иначе концертът си беше чудесен (като за прощален)! Наш Клаус ту си губеше гласа, ту си го връщаше, а феновете ревяха и тъпчеха в калта под ръмящия дъжд на новия "Академик"... Абе струваше си!!!

:HMguit :js :HMguit

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Scorpions

#5 Мнение от EmilRachev »

xanadu, не позна, нашия музикант се беше озъбил и беше станало малко сконфузено, ама евала му правя на смелоста, други биха си затраяли.
И друго - имам им всичко на Скорпиънс или поне официалните албуми, разни сингли, буутлег и концерти не събирам.
Та мисълта ми е, че съм доста добре запознат с творчеството им, просто от демокрацията насам не са ми вече от любимите групи, изчерпаха се, което е нормално де...
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
xanadu
Търговец
Търговец
Мнения: 28
Регистриран на: Сря Май 20, 2009 12:13 pm
Местоположение: София, Младост-2
Обратна връзка:

Re: Scorpions

#6 Мнение от xanadu »

Е, ясно де, то не може да си на върха до старост. Но пък евала, че слагат край на съвместната си кариера по един достоен начин, някои продължават да ни мъчат дълго след като вече отдавна са се изчерпали... Най ме кефи и мене непукизмът им от ранните години, кой в днешно време би лепнал на обложката на плочата си голо момиченце! Да живей! :D

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта