класическа китара

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
Anatoli Angelov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 51
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 1:00 am
Местоположение: Монтана/Габрово
Обратна връзка:

#31 Мнение от Anatoli Angelov »

струва ми се че тамата отива към раздел Flame wars 8O 8O 8O

Аватар
gitsov1
има известен опит
има известен опит
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Сейнт Пол Малта
Обратна връзка:

#33 Мнение от gitsov1 »

http://www.arenabg.com/details.php?id=35388 Ще се радвам ако ви хареса.

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#34 Мнение от Bojo »

yamikto написа: ...А знаеш ли кое е още по-странно? Никой дистрибутор не ги предлага в България с мнооого малки изключения...


Ами за това си има причина - преди няколко години мой познат, търговец на музикални инструменти, се оплака че от там му дават инструменти, които след няколко месеца показват различни и разнообразни дефекти, а от завода не признават гаранцията ...

"докато една филипинска след 5 години си е същата" - цитирам

Trendi

#35 Мнение от Trendi »

Този "тип" :D , както го нарече Demiurg, e Никола Минев (наричан от приятелите си Бачо Кольо), който преди двайсетина години беше единствения български професионален класически китарист. През 1986-87 година той направи забележително турне в България, организирано от дирекция "Музика", и по този начин свири в градове, в които надали вече някога ще има подобни концерти.
Имам щастието да му бъда приятел, бил съм му и ученик навремето - макар и само за половин година. Тук се осмелявам да кажа, че тогава той вероятно беше единствения учител по класическа китара в България, който беше за пример на учениците си и като изпълнител.
А най-хубавото е, че Никола Минев в момента завършва китара за мен :D. Много вероятно е някой от съфорумците да ме чуе с нея някой хубав ден :D.
Другият изключителен лютиер в София е Христо Георгиев, повлиян за класическите си китари до голяма степен от Никола Минев. Той в момента завършва класическа китара за Цветан Недялков специално по поръчка на Слави Трифонов.

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта