Концерт на Twisted Sister в Каварна

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
Аватар
Nikola Ivanov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 49
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Концерт на Twisted Sister в Каварна

#1 Мнение от Nikola Ivanov »

На 25ти се състоя Калиакра Рок Фест с участието на Twisted Sister, Helloween и Testament. Беше много добър фест по мое мнение. Изключителен професионализъм.
Моля за мнения на присъствалите :)
:HMguit
Силата е в метъла!!!

cosinusfi

Re: Концерт на Twisted Sister в Каварна

#2 Мнение от cosinusfi »

Незнам как е било по назад, но най-отпред до мантинелите беше яко блъскане. Малко повече, отколкото съм очаквал, точно зад мен дори се сбиха...ама бързо се размина. Иначе концерта беше супер, озвучаването беше прилично или поне не беше дразнещо зле, въпреки че мястото ми в средата непосредствено пред сцената не е наи-подходящото място за слушане на музика. Затова пък шоуто оттам е най-пълно, а като искам качествено възпроизвеждане...мога да си пусна СД-то и вкъщи. Но обстановката няма как да повторя, нито хубавия стоп, който се получи на път. Честно казано рядко забелязвам охрана на концерти да се държи интелигентно, но този път поне от моя досег с тях се бяха на ниво. Някои от тях явно също са фенове, защото и те влезнаха в ритъма. Доволен съм от концерта, жалко че нямах възможност да остана и за следващата вечер в Каварна.
На 6.09 WASP отново в Каварна, дано билета да не е пак 30лв.

Tisho
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 452
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

Re: Концерт на Twisted Sister в Каварна

#3 Мнение от Tisho »

Enemy_Of_God написа:На 25ти се състоя Калиакра Рок Фест с участието на Twisted Sister, Helloween и Testament. Беше много добър фест по мое мнение. Изключителен професионализъм.
Моля за мнения на присъствалите :)
:HMguit


Абе чак изключителен професионализъм.... :?

Тестамент звучаха като MP3-ка...

Хелоуин бяха доста по добре, но пък да не извирят пазителя на седемте ключа... :evil:

Твистед го докараха на звук, но на няколко пъти имаше микрофония.
В един момент сритаха един от микрофоните и той падна със стойката.
Оператора на пулта докато се сети да го изключи се чуха доста интересни неща. :wink:

Но като цяло шоуто си заслужаваше. Организация добра, бира колкото искаш. :D

Аз най се изкефих на Twisted Sister. Особенно като забиха The Price... :HMguit

Beerzebub

#4 Мнение от Beerzebub »

Чудесен концерт. Аз лично присъствах главно за да видя Testament и се вбесих безумно от това че техният сет започна около 30 минути по-рано от обявения начален час и половината песни ги изслушаме висейки пред входа на стадиона. :?
Helloween никога не се били сред любимците ми, но въпреки това си припявах на If I Could Fly, Future World и други.
Накрая Twisted Sister буквално ни смазаха. Такава енергия... Шнайдър е култов фронтмен просто. Шапка му свалям.

alexcubata

Re: Концерт на Twisted Sister в Каварна

#5 Мнение от alexcubata »

Не знам дали звучаха като мр3-ка, но определено изсвириха нещата си по перфектен начин! искаше ми се да си тръгна още след тях, но трябваше да уважа и останалите си приятели!

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта