...

АКО МУЗИКАТА Е ОСНОВНА ЧАСТ ОТ ТЕБ
Съобщение
Автор
Nikola Nikolov

#16 Мнение от Nikola Nikolov »

Всяка класация може да бъде поръчана....в шоу бизнеса класира-
нето става с плащане!!! Класират еднодневки за съответното заплащане.......ако бяха стойностни парчета, щяха да станат евър-
гриини!!! Но след като след 2-3-4 седмици са забравени, значи просто
са талаш!! А Куинси Джоунс пише музика повече от 40 г. и е на върха
на US соула!!!

MillaM-Sofia

#17 Мнение от MillaM-Sofia »

Aз пък изобщо, ама никак даже не харесвам песента, още по-малко изпълнителя, въпреки че съм жена при това блондинка :wink:
Блудкаво и комерсиялно парче :?
Но пък becky е права- Разни хора, разни идеали оттам и разни музикални итнереси.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#18 Мнение от Rumen Zografov »

Ник'ва емоция в тая музика... :cry:
Нищо забележимо в музикално отношение...нещо като смислен текст,който уж трябва да е сърцераздирателен,ама нъцки!!!
А ремикса е направо ЗЛЕ 8O Дори електронния ремикс (нещо part2 беше...) на това парче е малко по-добре.
Моето мнение е това.Всички,които слушат и харесват такава музика (за мен "музика") да са си живи и здрави и да и се радват.В крайна сметка всеки сам избира начините да си доставя удоволствие :wink:

Поздрави и весело посрещане на Новата Година на всички от мен! :)
Изображение

Аватар
rumbarski
има опит
има опит
Мнения: 85
Регистриран на: Сря Юни 21, 2006 12:00 am
Местоположение: Стара ЗагораПловдив
Обратна връзка:

#19 Мнение от rumbarski »

На мен песента ми хареса до там, че да мога да я слушам само докато върша някаква друга работа(нещо като за фон :P )
А иначе becky15 някъде беше споменала да ти препоръчаме нещо друго. И тъй като почна с ремикси и аз бих ти препоръчал един на Майкъл Джексън - http://www.speedyshare.com/484947536.html ;)

Поздрави и приятно изкарване на Нова година и следващите празници!

Аватар
Neicho
чете и пита
чете и пита
Мнения: 65
Регистриран на: Съб Сеп 23, 2006 12:00 am
Местоположение: burgas
Обратна връзка:

#20 Мнение от Neicho »

Парчето си e много хубаво,всеки който слуша такава музика ще го хареса.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#21 Мнение от Nanko Rusev »

becky15 написа:
В английската версия на Уикипеди...Дори самият факт, че този изпълнител е споменат в Уикипедия вече е нещо, което обезмисля всякакви спорове, свързани със стойността на музиката на Масари.

Този източник е далече от всякакъв примитивизъм, дори и да се окаже, че аз самата, с избора си, ти се струвам от най-примитивните женски създания. :wink:


Welcome to Wikipedia,
the free encyclopedia that anyone can edit.


Искаш ли да вляза и да напиша велики неща за Емилия? :twisted:

Аватар
Nikola Krivorov
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 43
Регистриран на: Пон Юли 11, 2005 12:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#22 Мнение от Nikola Krivorov »

На мен песента ми хареса до там, че да мога да я слушам само докато върша някаква друга работа(нещо като за фон Razz )
А иначе becky15 някъде беше споменала да ти препоръчаме нещо друго. И тъй като почна с ремикси и аз бих ти препоръчал един на Майкъл Джексън - http://www.speedyshare.com/484947536.html Wink

Поздрави и приятно изкарване на Нова година и следващите празници!


Еййй, човек, който не държи да се заяжда :D Подобно на спора лампи срещу транзистори мисля, че никога няма да се научим на толерантност и корекнтост. Ами като не ви харесва парчето-не пишете,ясно е, че повечето хора го намират за лековато, да не кажем елементарно. Или пък пишете какво на вас ви харесва, повечето хора дето са дали мнение тук никога не са препоръчвали нищо в съответния раздел. Обаче като критици са страшни хихи. Много хора смятат и че Ерик Сати е скучен, че песента на Shpongle ... and the day turned to night била много дълга (!) 8O ама и аз си ги слушам по 50 пъти и се усмихвам. Обичам ви хора, приятно прекрване довечера и хубава 2007, повече лампи и повече транзистори догодина!

becky15
има известен опит
има известен опит
Мнения: 76
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#23 Мнение от becky15 »

...
Последно промяна от becky15 на Съб Яну 13, 2007 1:30 am, променено общо 1 път.
So true and so dark, her beautiful soul forlorn.

Публикувай отговор

Обратно към “MUSIC”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта