Алтруизмът, който ни липсва, Бизнесър и PR-a

Тук е мястото за: лампи срещу транзистори,
SE срещу пуш-пул, ЦД срещу винил,
чалга срещу музика, Linux срещу Windows
и каквото още се сетите
Съобщение
Автор
Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#1 Мнение от Bojo »

Ами това е един от най-смешните и недомислени проекти, както във финансов, така и в технически аспект. Най-смешното е че не е реализиран нито един път, нито като макет, да не говорим за завършено изделие. Това обаче не пречи на автора му да твърди че е много по-добър от "ХАПЧЕТО".

Има един подобен проект с наименование "КОБРИ" - на Никола Николов от СЗ, но доколкото знам той е с друг драйвер и други изходни трафове.

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

:-)

#2 Мнение от Kiril Kirilov »

Засега постигнахме разбирателство с DJ Popa, който открехна завесата на тайнствения проект и аз лично предпочитам да им пожелая успех и да наблюдаваме развитието му с интерес и с надежда, че резултатът ще бъде вдъхновяващ за нас.

Предпочитам точно тази битка да се води в морето на достойнствата на всеки от проектите, а не да се замеряме с предполагаеми недъзи.

Наистина им желая успех и чакам с нетърпение да бъдем в джентълменска надпревара! :H :H :H

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Evelina Milusheva »

И аз искрено им желая успех, дано разберат че само с "дишане" не става.
Обаче съм скептична, пак ще се измислят оправдания...да не забравяме - ВСИЧКИ могат да идат у тях да гледат сглобяване в реално време, ОСВЕН членовете на БГ Аудио. Добро начало :!: :roll:
lyrical hardcore

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Rumen Zografov »

Защо ли си мисля,че каузата е предварително изгубена?! :roll: Нееднократно Попа е доказал каква фурнаджийска лопата е.За такова съревнование се иска мъжка чест,чиста психика и никакви предразсъдъци,а в "ония" форум не съм забелязал нищо такова. :cry: Дано бъркам.Дано това не е поредната провокация,на базата на която после пак ще четем купища л***а. :H
Изображение

Nikola Nikolov

#5 Мнение от Nikola Nikolov »

Evelina Milusheva написа:И аз искрено им желая успех, дано разберат че само с "дишане" не става.
Обаче съм скептична, пак ще се измислят оправдания...да не забравяме - ВСИЧКИ могат да идат у тях да гледат сглобяване в реално време, ОСВЕН членовете на БГ Аудио. Добро начало :!: :roll:

Няколко пъти съм писал, че всеки може да чуе при мен мои неща.
Сигурен съм, че вие Софиянците сте минавали през С.Загора поне по
1-2 пъти тази година....но никой не изяви желание за среща,....не
искам да си помисля,че е пренебрежение и всеки си е помислил...."а бе следващия път..."До края на година сигурно и ще ми бъдат готови
и хорните с ФЕ206Е.....Аи аз съм на изхода на шосето за Бургас, много лесно се стига.....

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#6 Мнение от Bojo »

Nikola Nikolov написа:
Evelina Milusheva написа:И аз искрено им желая успех, дано разберат че само с "дишане" не става.
Обаче съм скептична, пак ще се измислят оправдания...да не забравяме - ВСИЧКИ могат да идат у тях да гледат сглобяване в реално време, ОСВЕН членовете на БГ Аудио. Добро начало :!: :roll:

Няколко пъти съм писал, че всеки може да чуе при мен мои неща.
Сигурен съм, че вие Софиянците сте минавали през С.Загора поне по
1-2 пъти тази година....но никой не изяви желание за среща,....не
искам да си помисля,че е пренебрежение и всеки си е помислил...."а бе следващия път..."До края на година сигурно и ще ми бъдат готови
и хорните с ФЕ206Е.....Аи аз съм на изхода на шосето за Бургас, много лесно се стига.....


Никола, аз тази година минах поне 15 пъти (в едната посока, служебно, със 100 по околовръстното на СЗ) и това че не ти се обадих за 15 минути е проява на уважение - към труда ти, към музиката, към аудиофилията....

Ако някое от минаванията ми е по-спокойно - ще се обадя!

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#7 Мнение от Marian Lozev »

Evelina Milusheva написа:да не забравяме - ВСИЧКИ могат да идат у тях да гледат сглобяване в реално време, ОСВЕН членовете на БГ Аудио. Добро начало :!: :roll:


Ха..,.. ми то тогава практически никой няма да присъства ...........
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Публикувай отговор

Обратно към “Flаme wаrs”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта