Идва ли промяната?

Тук е мястото за: лампи срещу транзистори,
SE срещу пуш-пул, ЦД срещу винил,
чалга срещу музика, Linux срещу Windows
и каквото още се сетите
Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#121 Мнение от velinski »

Щракнете едно фото, всеки го може с GSM дори...
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#122 Мнение от Ivelin Braikov »

Едно интересно видео специално за всички скептици:
http://www.youtube.com/watch?v=LyvfDzRLsiU
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#123 Мнение от Nanko Rusev »

npn написа:Не съм единствения, който е видял т.нар. НЛО, но ги видях от доста по-близо. От началото на годината ги виждат на много места в България, но като точки. При мен беше доста по-големичко. Никакъв шум, оранжево ядро, червен ореол, леко пулсира.
Да не е това?

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#124 Мнение от npn »

Kiril Kirilov написа:Къде точно беше това?
Някой резпространи ли го в други сайтове?
Мястото е Пловдив, Тракия. Оказа се че мои приятели, също са го видели. За съжаление, в момента нямах, с какво да го снимам, но след тази случка и най-вече след другата на следващия ден, се сдобих с подходяща техника.
Та по въпроса за другата случка. Без да навлизам в подробности и с риск да не бъда разбран, ще ви кажа, че онези отгоре, направиха контакт по много странен начин и мисля, че оставиха послание. Бях високо в планината да позаредя "батериите". Сам самичък в пустоща. Посланието беше.........нарисувано в небето с облак, който си променяше формата с удивителна бързина, а изображенията, бяха, сякаш художник ги е рисувал. Първото беше огромен гълъб, след него това на снимката.
Това е намерено в същата планина из която обикалях. Версията е че това не е земно. Искам да ви кажа, че всичко започна, след като започнах втори прочит на "Матрицата V - Търсене на духа" и из нета и на раздумка се изказвах, не особено добре за онези в НЛО-тата. Преди години, когато за първи път четях Матрицата, също започнаха интересни събития, но от съвсем друго естество. Тази книга има сила и то си го пише вътре, но едва сега си направих ретроспекция и започнах да редя пъзела. Най-интересното е че тези събития, нямат особен емоционален ефект върху мен. Може би никакъв, чисто любопитство, но усетих у домашните страх. Относно посланието, простото предположение е че гласи, "Идваме с мир". Дали?
Прикачени файлове
aaa.jpg
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#125 Мнение от npn »

Nanko Rusev написа:
npn написа:Не съм единствения, който е видял т.нар. НЛО, но ги видях от доста по-близо. От началото на годината ги виждат на много места в България, но като точки. При мен беше доста по-големичко. Никакъв шум, оранжево ядро, червен ореол, леко пулсира.
Да не е това?
:lol: Пожелавам някой ден и вие да ги видите. Не, не е нищо подобно.
Най-близо е това http://www.youtube.com/watch?v=FBKBs2QMzzM . Разликата е че при мен имаше само един оранжев център и беше само едно.
Точно след написването на постовете, преди малко, отворих един сайт, който следя. Какъв синхрон :lol:
http://30dumi.eu/2013/08/svra-hsekreten ... 947-video/
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#126 Мнение от Nanko Rusev »

npn написа:...Това е намерено в същата планина из която обикалях. Версията е че това не е земно....
Да, ей тук едни манипулират, лъжейки че било част от череп на теле или някакво друго такова живото (не успях да намеря клипа)

Изображение

взето от тук

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#127 Мнение от velinski »

Счупен череп на чифтокопитно е, разбира се. Много харесвам хората с "трето око" отвъд матрицата, ама нека поне доказателствата за живот отвъд матрицата не са смешни и съшити с бели конци :wink:

Иначе мой роднина също контактува телепатично от години с извънземни. Уважавам "хобито" му, друго не ми остава :( Но винаги бих помогнал, като лечението стане неизбежно...

Едно от малкото неща, които ни правят нормални, е боравенето с фактите. Не е нужно те да са материални, но ако не са материални, трябва да имат логика на случване (а човешката логика работи чудесно и на абстрактно ниво), предистория (защо се случва, кое налага и с каква цел) и резултат (как ни влияе и защо е важно за нас). Последното е много важно, защото ние не сме абстрактен продукт в един абстрактен свят. Ако npn е получил послание, то каква е предисторията, каква е логиката и какъв е резултатът? Събития без предистория, логика и резултат говорят не за послание, а за "паразитен невронен сигнал" от увредена психика с нужда от банално, земно, химическо лечение. Или за толкова развинтена фантазия, че човек спира да регистрира границата между реално и нереално. Това също е синдром и се лекува успешно. И не говорим за силово лечение против човешката природа, а за лечение, което ни връща в човешката природа. Това не говори за суперразвита психика и "трето око". Суперразвитата психика е продуктивна и градивна, тя е ЛОГИЧНА. Тя знае, търси, открива и надгражда. Не оставя събитията без отговор. За нея посланието е единица информация, а не просто абстрактна случка "аз видях и усетих". Виждат и усещат хората, получили паразитни невронни сигнали. Крампа на мозъчно ниво.

Примери за суперразвита психика: Айнщайн, Тесла,...npn?

Не искам да обидя никого, мисля, че си говорим в рамките на приятелските разсъждения?
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#128 Мнение от npn »

Няма да се обидя на никой, който ме нарече луд, психо или нещо подобно. Това е напълно предвидима реакция на лявото полукълбо. Ако то не намери логика, става късо. Има начин за проверка. Хипноза, но не смятам, че си заслужава. Така или иначе не ме е еня, дали някой вярва. Просто споделих, за да остане информацията в този форум. Това може да престраши някой друг да сподели такива преживявания, разчупвайки матрицата и кроманьонското академично мислене. Да, времето е най-добрия съдник.
Велински, какво означава понятието "нормални"? Какво е "нормален човек"?
Моя отоговор например е: Човек, който се държи и мисли, като останалите в стадото, полагайки съзнателни усилия да остане в него, воден от подсъзнателен СТРАХ, да не бъде отлъчен, което ще му коства социални неудобства.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#129 Мнение от velinski »

Какво значи стадо? Нали всички хора са един биологичен вид, един генотип? Всички имаме идентична ДНК като структура. Ако това ни определя като "стадо", да стадо сме. Едни индивиди са по-развити (физически, интелектуално, психически) в "стадото", други по-малко и това е нормално. Но като основни психофизични характеристики ние сме ИДЕНТИЧНИ. Но дори по-развитите не виждат невидими явления, не чуват нечуващи се гласове, а използват ЛОГИКАТА си и концентрират целия потенциал на по-развитите си умения (дясното полукълбо) в полза на "стадото" (Айнщайн, Тесла...). Тези, които странят от стадото са болните "овце" и социопатите, които също са вид болни "овце". Така е било, така и ще бъде. Всеки би искал да е superhuman и да може нещо повече от другите и - ако може - да не е като другите. Да е замесен от извънземно тесто или - поне - да може да контактува с Тях (whatever They are). Ама не става така за съжаление. Поне няма доказателства, разбираеми за "стадото", че става. Аз съм от отворените овце и не отричам новото и непознатото. Ако някой ми докаже, че е от Тях или поне във връзка с Тях, ще съм първият повярвал. npn, имаш невероятния шанс да бъдеш първият, трябва съвсем малко усилие от твоя страна - като начало една снимка на явленията, правена от теб (youtube ментетата не ме вълнуват), които наблюдаваш (редовно, явно). Само не ми казвай, че с моето недоразвито ляво кълбо няма да ги видя на снимката и проумея. Евтино е...
Последно промяна от velinski на Пет Авг 16, 2013 3:42 pm, променено общо 1 път.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#130 Мнение от Ivelin Braikov »

velinski написа:...защото ние не сме абстрактен продукт в един абстрактен свят.
Бих искал да разбера откъде знаеш това..?!

Също имам няколко въпроса относно границата между реално и нереално, за която говориш. Може би като за начало едно просто определение на понятията ще свърши работа..?
Последно промяна от Ivelin Braikov на Пет Авг 16, 2013 3:45 pm, променено общо 1 път.
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#131 Мнение от velinski »

Аз също бих искал да разбера откъде ти знаеш, че не е така? :D
От прочетени 3 жълти книги от "култови" незнайни автори, преведени от неграмотни преводачи? От ултрасуперсекретните разработки на Кеше, които ще видят бял свят, ама другия път?

ПП "моите" понятия са тези, които са познати на стадото. Задай твоите понятия, маркирай твоите граници?
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#132 Мнение от Ivelin Braikov »

За мен няма смисъл да ти обяснявам каквото и да било. Ти можеш и сам да си противоречиш до безкрай.
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#133 Мнение от velinski »

Бих казал същото и на теб с разликата, че ти дори и да искаш, не би могъл да ми обясниш каквото и да е. Защото нямаш референции. Ако не броиш жълтите книжки от извънземни автори с ужасен превод и стилистика, в чиято истинност - незнайно за мен защо - се доверяваш безапелационно.

ПП. книжката на Скай си я закупих и прочетох. Чудесна сай-фай новела, написана от човек от стадото. Някои негови "познания" много ме разсмяха, признавам.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#134 Мнение от npn »

Можем да си пишем до безкрай и никой няма да убеди другия в своята истина, защото истината е нещо твърде лично и индивидуално. Така, че....няма смисъл, тук да става бойно поле.

ПП. Два цитата от "Матрицата V":
Те успешно се опитват да шашнат земните с технологии и екзотични появи (в повечето случаи) и
тази схема работи, освен ако си Много Напреднала инкарнация. Забележете, че повечето контактьори са
ниско образовани и ниско до средно ниво като инкарнации.
Повечето извънземни групи имат зашеметяващи технологии и кораби. Съществата от по-висока
плътност нямат нужда от това, защото могат всичко със силата на волята си. Не се оставяйте да ви
баламосват. Тази информация ще е от голяма полза за вашите Доминантни и Финална инкарнации, където
и във времето да са. Това познание е част от сценария за Края на Играта.
Земните инкарнации нямат минала или следваща инкарнация – те се инкарнират едновременно в
различни времеви периоди. Помнете – линейното време НЕ съществува. Военно време, дневно време,
стандартно време, лятно време и т.н. показва, че то е изкуствено създадено по определени правила на
Земята. В един щат е три часа, а в други – два макар той да е съседен на първия. Ако времето беше
фиксирано, нямаше да е възможно глупави хора да го променят с глупавите си закони.
Много пъти чувам “Кога ще дойдат извънземните да ни спасят?” – това са хора, които търсят
помощта от ВЪНШЕН източник. Не трябва да приемате казаното от извънземни като вярно единствено и
само защото са го казали – не винаги ви казват истината – понякога искат просто да ви заблудят и се
интересуват повече от собствените си войни с Орион. Получаването на информация от извънземни
определено Е интересно и аз много обичам да обсъждам различните култури с тях, но само това, че имат
страхотни технологии не означава нищо. Аз мога да пътувам из галактиката без никакъв кораб и
технологии. Както и вие.
Често казват, че не правят това или онова, за да не се намесват и т.н. – но след като са установили
контакт със съответния човек, те вече са се намесили.
Затова трябва да гледаме на това като на нещо интересно, но не бива да позволявате то да ви
отклонява от главната ви цел на Земята. Слушайте информациите, преценявайте ги, а след това си
продължавайте със своя живот и своето вътрешно развитие. Всеки висш аз има път, който е уникален,
затова слушайте своя Висш аз. И спрете да чакате спасители отвън – само ВИЕ можете да спасите себе си
– ВИЕ сте своя Висш аз.
Извънземните и трета плътност
Някои се опитват да докажат, че в трета плътност няма извънземни. Самият Монро казва, че не е
намирал някое от тях в трета плътност, но е намирал много в астрала. ТОВА НЕ Е ВЯРНО. В трета
плътност има доста извънземни и мнозина от тях се интересуват от нашата планета.
В плътностите над трета няма нужда от материали, електроника, космически кораби и т.н. Въпреки
това извънземните, които идват на земята използват космически кораби, технологии и имат нужда да се
хранят. На ниво четвърта плътност и нагоре вече няма нужда от такива неща.
Желанието за контролиране на ресурсите и населението са свързани с трета плътност – в по-
високите плътности съществата създават каквото им трябва със силата на волята си.
Обитателите на летящите чинии са от трета плътност, независимо дали са от нашата вселена или от
паралелна. Някои се опитват да зашеметят земните с техните технологии. Всички те имат свои планове.
Андромеда казват много чрез Алекс Колиер, но досега не сме видели нищо на практика. Щели да се
намесят след евентуална експлозия – ами като са толкова добри защо не се намесят преди това? Искали да
не нарушават изискването за ненамеса – но свързвайки се с него те вече са се намесили. Те си имат свой
план. Щом започнат да спекулират с понятията добри и лоши, значи искат да приложат свои методи за
контрол. Защо не се разкрият публично – не можели да се намесват на Земята – но го правят непрекъснато
всеки ден. Добрите оставят лошите да продължават да правят каквото си искат. Ако добрите се бяха
показали и бяха разкрили какво се върши, хората щяха да имат възможност за избор. Но те не правят това.
Защо? Онова, което е добро за един е лошо за друг. Добро и лошо са относителни термини. Така игрите на
полярности продължават. Помнете – земята е единственото място в галактиката, където има
едновременни инкарнации. ВСИЧКИ Висши аз знаят това. Какво по-добро място за игри, когато не
участваш в едновременния път!
Вгледайте се внимателно в онези, които не се инкарнират едновременно (които не са земни) и се
опитайте да разберете защо постъпват както постъпват със земните. Възвърнете си силата и контрола над
себе си и помнете, че напредък не става с технологии, а духовно. Чуете ли възхвали на тези или онези
извънземни, гледайте критично на нещата. Какво целят? Какво искат да спечелят ТЕ от манипулирането
на земните? Какво обещават, което не изпълняват? Не се оставяйте напълно на извънземните от никоя
полярност.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#135 Мнение от ВИТАН »

Ако някой затъне до ушите в тая материя на извънземна духовност (и ако "извънземните" не са го нарочили за техен гуру говорител), в един момент от бъдещето самия човек започва да чувства остра необходимост от лечение. Психиатриите могат само да го парализират химически да не "изтрещи". Истинското лечение може да намерите в тая книга, постната на парчета в блога: http://muncho.log.bg/article.php?article_id=135308
Изключения няма открити, няма открити...

Ако мислите, че има, впрягайте се да търсите супер добри извънземни, че тия хиляди познат разновидности са повече от проклети!
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Публикувай отговор

Обратно към “Flаme wаrs”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта