Идва ли промяната?

Тук е мястото за: лампи срещу транзистори,
SE срещу пуш-пул, ЦД срещу винил,
чалга срещу музика, Linux срещу Windows
и каквото още се сетите
Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#31 Мнение от npn »

До скоро, не си бяхме и помисляли, че ей така изведнъж, ще излезе на бял свят подобна информация, нали?
Можете да си представите, колко малко знаем и какви чудеса се крият по лаболаториите.
Мисля, че отварянето на патентите на Кеше, ще провокира верижна реакция. Това ще бъде КАТАРЗИСА, за който говерех в една друга тема.
Ще припомня. Последните големи промени, през 1989г., бяха предшествани от аварията в Чернобил. В реакторите имаше Уран, а промяната дойде 3 години и нещо, след събитието.
Уран в астрологията е известен, като Богът на разрушението и промяната. Управлява и цялата технология.
Миналата година беше аварията във Фукушима. В реакторите, освен Уран имаше и Плутоний. Плутон, може да бъде охарактеризиран с една дума и това е КАТАРЗИС. В момента времевите цикли на принципното повторение са много по-къси от 1989г. и затова промяната с катарзиса, ще бъде съвсем скоро.
В началото сме на урановия Водолей. Водолей, това е висш интелект и е най-човешката зодия. Разбирайте развитие на най-човешките качества у ХОРата.
Промяната няма да дойде само с технологиите. Ще има и една друга промяна, която няма да се усети от всички.
Магът Йешуа Кан Озри, известен, като Исус е казал, " Който има малко, ще му бъде отнето и малкото. Който има повече, ще му бъде дадено още".
Като всичко в Библията и тези думи искат тълкуване, а дефакто означават, че който не е развил човешкото у себе си до определен праг, ще му бъдат отнети и малкото човешки качества, след промяната. Останалите човеци, ще станат свръхчовеци. В момента вече наблюдавам, как хора край мен, развиват различни необичайни способности, като астрално виждане и лечителски способности, като тенденцията е това да се засили.
Някой попита, дали можем да минем и без технологията. Аз мисля, че технологията не пречи на духовното израстване и никога не е пречела на този, който го желае. Проблем в момента е че технологията е под контрол на една престъпна клика, която всячески се опитва, чрез нея да спъва духовното развитие.
Някой спомена и края на света. Ами ще има такъв, но и тук си иска тълкуване. Древните винаги пишат с алегории и символи. Край на света означава, че ще започне изграждането на един нов свят, без войни, насилие, финансова система.
Финансовата система. Маите са казали, че ще живеем "извън парите". В Откровението на Йоан това е завоалирано, като "Блудницата, която ще бъде захвърлена в пустинята". "Блудница" = финансова система
Маите са казали, че ще живеем "извън времето". Мисля, че Стар гейт и пътуването във времето, ако не са вече факт, то скоро ще бъдат.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Gethsemane
има известен опит
има известен опит
Мнения: 134
Регистриран на: Вто Яну 08, 2008 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#32 Мнение от Gethsemane »

Аз ще си остана скептик въпреки коментара ти за световните конспирации, съчетани с астрология и тълкуване на Библията.
Искрено се надявам на въпросната конференция да се покаже поне някаква нова интересна теория , която дай Боже да се развие във бъдещето до нещо полезно, което да влезне в практиката.
Във досегашните публикации и филмчета, които изгледах не виждам нищо повече от обикновен PR с неясна /поне за мен/ засега цел.
Дано да греша и ако е така ще съм първия на опашката за совалката до Ню Йорк.

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#33 Мнение от velinski »

Безплатна (в най-общ смисъл) енергия винаги е съществувала и винаги ще съществува: водата. Сравнително лесно и евтино може да се създаде водород, който да се използва за гориво на всякакви ДВГ, може да се използва дори като екологичен хладилен агент. Нула вредни емисии, нула замърсяване с тежки и канцерогенни метали и пластмаси.

Електрическата енергия изисква сторидж - отровна батерия - което веднага влиза в конфликт с всякакви екологични изисквания и норми.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#34 Мнение от ВИТАН »

Идва ли промяната? Този филм, въпреки, че започва като холивудска пародия е много сериозен и много "як": http://www.star07.in/videogallery.php?video_id=211

Той не дава отговор на въпроса кога иде промяната, а каква промяна иде. Дори и да дойде по чудо технократска промяна (не вярвам в подаръци на технологии от типа: направи си сам), няма проблем, при тази популация на земята в момента, няма никакъв проблем да прикачат към чудото електромер.

За духовна промяна няма да се произнасям. Чакам да мине 2012-та....

Фимла определено си заслужава :idea:
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#35 Мнение от npn »

Промяната ще е на персонално ниво. В каквото вярваш, това ще дойде. Дори камъни да валят, ако вярваш, че няма да те ударят по главата, те наистина няма да те ударят. Това е генериране на реалност и ще става все по-осезателно. Горко на черногледите, негативно мислещите и обезверените в доброто.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
varieca
има известен опит
има известен опит
Мнения: 131
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#36 Мнение от varieca »

Това "персонално ниво" не го ли правиха наркотиците?

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#37 Мнение от npn »

На така зададен въпрос, ще ти отговоря така:
-нещата които съм направил, ти никога няма да направиш
-хората, които са мои приятели, ти никога няма да имаш, като приятели
-нещата, който съм преживял, ти никога няма да преживееш
-истините, които съм осъзнал, ти никога няма да осъзнаеш
-всички вървим, към една крайна цел, но моя път ще е кратък, а твоя много дълъг

Когато Тесла е творил от своето персонално ниво, своите свръх технологии, на тази планета е имало, а и все още има хора, които не са виждали електрически уред. Говоря за същества, които споделят една планета и уж живеят в една реалност.
Докато единия е пътувал всекидневно из астралния свят и е транслирал сътвореното там в нашето измерение, другите от джунглата, все още са дупчили носовете си, за да си сложат обеца и да са по-фънки.
Така е било, така е и така и ще бъде. Но както казва Ошо, ерата на урановия Водолей, ще покаже, че всеки може да е месия, само сам за себе си.
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Аватар
Simonov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 1344
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 1:00 am
Местоположение: Пазарджик

Re: Идва ли промяната?

#38 Мнение от Simonov »

Има ли вече някакви новини за това, какво е станало на 6-ти?
Изображение

ВИТАН
има опит
има опит
Мнения: 94
Регистриран на: Съб Яну 15, 2011 7:22 pm
Местоположение: BG
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#39 Мнение от ВИТАН »

Напук на нейното величие, следя темата от втора ръка (т.е. периферно). Ето какво пише в друг форум Seeker:

"Много тайно се е провела тази среща, щом информацията е само от Кеше. И пак отлага съобщаването на технологията за декември или януари. Значи новата ера се отлага !
Да видим какво е подготвил за показване пред света с думите:"From today it is an open game of transfer of the Keshe Foundation technologies to you the people of this planet." Нещо много ми прилича на поредната зарибявка на пирамида. "

http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... 3&start=60
Пътища се правят с ходене: 3,4 kV/us.

Аватар
EmilRachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 586
Регистриран на: Пет Фев 05, 2010 6:12 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#40 Мнение от EmilRachev »

Тоя Мингян май само играе сценка, за да плаши американците и да печелят време в Иран, та да не ги нападат.
Израел отдавна са се наточили да ги съсипят, пък и американците се готвят.
Не забелязвате ли, че всичко това става точно преди Иран най-накрая да се сдобият с необходимите количества обогатен уран за ядрени оръжия?
Много мътна ми се вижда тази работа, като нищо накрая ще се окаже един балон за заблуда на противника.
Мониторът ви е прашен отвътре?
За автоматично почистване, моля кликнете
ТУК

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#41 Мнение от velinski »

Аз съм силно скептичен, че зад Кеше стои нещо
Поредният блъф с цел привличане (и отвличане) на внимание
Грандиозна организация-проект като CERN, в която са наляти милиарди, мръдна с една скромна крачка напред, та някаква незнайна безименна фондация от 3-ма в Иран да е открила неща от фентъзи сферата. Абсурд.
Иран не могат да съберат гориво за сериозна ядрена бомба...
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#42 Мнение от Kiril Kirilov »

Новината е това:
http://www.keshefoundation.org/phpbb/vi ... 3&start=60

Всеки разбира колкото може...

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#43 Мнение от velinski »

Това го четох. Готин PR на нещо в стил WS Teleshop.
Най-смущаващото е, че зад науката винаги стоят ДАННИ и ПАТЕНТИ, а не емоционални словоизлияния. Това ми прави (странно) впечатление.

ПС. Склонен съм да вярвам по-скоро в други тайни разработки, като генераторът на торсионно поле и пси-оръжията, отколкото на сладкодумния д-р Кеше
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#44 Мнение от Kiril Kirilov »

velinski написа:Това го четох. Готин PR на нещо в стил WS Teleshop.
Най-смущаващото е, че зад науката винаги стоят ДАННИ и ПАТЕНТИ, а не емоционални словоизлияния. Това ми прави (странно) впечатление.
Данни: По-нагоре съм пуснал връзка към 3-те му книги, има ги в български торент
Патенти: http://ep.espacenet.com/searchResults?P ... acenet.com

Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

Re: Идва ли промяната?

#45 Мнение от velinski »

Благодаря
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Публикувай отговор

Обратно към “Flаme wаrs”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта