Моля, помогнете ми да разреша един проблем с LM1875

HIGHLY INTEGRATED AMPLIFIER SOLUTIONS
Съобщение
Автор
Rado Penev
има опит
има опит
Мнения: 162
Регистриран на: Сря Яну 04, 2006 1:00 am
Местоположение: Сливен
Обратна връзка:

#17 Мнение от Rado Penev »

Това си е за обемен монтаж направо.Няма смисъл от платки...Масата може да е меден едножилен проводник в форма на полукръг.Единия край започва от резисторите при входа, другия - при Ц5.Останалите маси , както и тази към трафа - по средата....

Аватар
Cvetomir
има опит
има опит
Мнения: 343
Регистриран на: Съб Юни 04, 2005 12:00 am
Местоположение: софия
Обратна връзка:

#18 Мнение от Cvetomir »

За 5-6 чарка нямаше ли да тие по лесно да си направиш платка и да не се занимаваш с експеримнтални
Може да си разочарован ако не успееш , но си обречен ако не опиташ.

Nikolai Nikolov

#19 Мнение от Nikolai Nikolov »

haverr написа:За 5-6 чарка нямаше ли да тие по лесно да си направиш платка и да не се занимаваш с експеримнтални

:arrow: Във формат за ExpressPCB
...
EDIT : На линка горе, вече има и качени pdf-и със схемата, пречертана на моята програма (на мястото на входният кондензатор съм сложил два насрещно свързани електролитни, ако някой който я прави си е намерил 2.2uF неелектролитен може и той да се постави със мост вместо втория кондензатор) и платката - страна писти и страна елементи. Платката е поглед отгоре, директно за изработка с принтера ;)

Аватар
BotsRevenge
има опит
има опит
Мнения: 98
Регистриран на: Нед Ное 13, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#20 Мнение от BotsRevenge »

В крайна сметка се оказва, че платките съм ги направил както трябва и сега с трансформатор с две вторични на 15 волта усилвателчетата свирят без никакви проблеми.
Голями благодарности на Иво Христев за трансформатора, с който ми услужи.

Публикувай отговор

Обратно към “CHIP (CHEAP) AMPS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта