Мнения за тази схема с TDA 2030 мостово и крайни

HIGHLY INTEGRATED AMPLIFIER SOLUTIONS
Съобщение
Автор
rudiem

#16 Мнение от rudiem »

извинявам се за горния си пост, който написах. Всъщност всичко е както трябва само, че аз малко не съм обърнал внимание, че схемата е дадена с показани елементи на интегралата и това ме е объркало.Все пак я гледах снощи към 2.30 часа.

Аватар
DJ69
има известен опит
има известен опит
Мнения: 147
Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 1:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#17 Мнение от DJ69 »

rudiem написа:да widowmaker е прав.С него си поговорихме и наистина ще бъде ТДА 7294. Само, че има малък проблем в пдфите, които изтеглих не намирам принципната схема за свързване, а само писиби-то. Моля ако някой знае от къде да дръпна пълната версия да каже. Благодаря.

Мм има я някъде из гооглето!Но ти предлагам да провериш една схема 200 или 250В беше на сайта на младконструктор.... може да си я сглобиш или да ти я доставят готова с транзистори е!Днеска един приятел я пускал и беше мнооого очарован от нея!И се замислям и аз да я пробвам.А относно онази схемка с ТДА2030.. по добре TДА 7294 самоче с крайни транзистори 2,4,6... колкото ти на душа някъде из форума имаше показано точно с нея как става далаверата и ако вържеш мостово 2 чипа с по 4 транзистора този бас който си избрал ще му се стажни :)

rudiem

#18 Мнение от rudiem »

Вече нямам интерес към схемата. Все пак благодаря за отговора.
Поздрави!

Публикувай отговор

Обратно към “CHIP (CHEAP) AMPS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 гост