Mp3 Player и радио касетофон

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
avok

Mp3 Player и радио касетофон

#1 Мнение от avok »

Здравейте,

Проблема ми е че искам да си слушам музика от mp3 player през колонките на колата и се чудя как да стане тая работа без да се набутвам пари за скъп касетофон. Още повече че ми е писнало да вадя и слагам панели и шейни да не би да откраднат нещо. Имам един стар радио касетофон, но той няма вход за аудио. Има и вариант с разни евтини касетофони за по 50лв, но ме съмнява колко са мощни и качествени. Трябва ми поне 2Х20W. Мислех за само усилвател ама такова чудо няма. Всички са прекалено мощни и скъпи. Та вече ми се изчерпаха идеите, някои ако е по просветен от мене, моля, дайте ъкъл?

A това дали е добро? Дали ще свърши работа?
ftp://docs.kenwoodusa.com/manuals/OM-KA ... 5-KUSA.pdf

Ето и спецификациите на плеъра
http://www.apple.com/ipodshuffle/specs.html

chris_vicom

радио

#4 Мнение от chris_vicom »

Аз си реших проблема с едно устройство, което по предава по радио сигнал къв автокасетофона - чува се достатъчно добре. Взех го от Вали Велико Търново. Ако те интересува, че видя в колата какво пише на него. Закачаш го към плеъра, настройваш радиото на определена честота (предлага 4) и толкова. А - има и захранване от запалката на колата и батерийки - можеш да го ползуваш и извън колата - на пикник с обикновен радиокасетофон без аудиовход.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Stefan Stefanov »

[quote:9f770c12fa="tehnotronik"]На каква цена взе това устойство , защото с малко модификация може да ползваш радиопредавателче на 100-тина метра .... което предавателче струва 1.5 :lol:[/quote:9f770c12fa]
А това за 1.5 излъчва ли ли стерео?
Стабилизирано ли е кварцово?

Публикувай отговор

Обратно към “CAR AMPLIFIERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта