Проблем с усилвател с TDA1562

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Аватар
Anton Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 148
Регистриран на: Пет Сеп 02, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Проблем с усилвател с TDA1562

#1 Мнение от Anton Nikolov »

Значи правил съм няколко такива услилватели и всички са правили един проблем,който се оправя сякаш от само себе си.Например дадоха ми едно стъпало едни приятели дето съм им го правил преди 2 години и е работило нормално,ама сега са самовъзбужда.
Пробвах какво ли не.Слагах допълнителни кондензатори на разни места,прекарвах с отделни кабели масите на караините съпала и входната маса и пак същото.
Кажете какво мога да направя,за да го оправя.Интеграла е здрав със сигурност.

Аватар
Getzata
чете и пита
чете и пита
Мнения: 29
Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 1:00 am
Обратна връзка:

Re: Проблем с усилвател с TDA1562

#2 Мнение от Getzata »

tonkostz написа:Значи правил съм няколко такива услилватели и всички са правили един проблем,който се оправя сякаш от само себе си.Например дадоха ми едно стъпало едни приятели дето съм им го правил преди 2 години и е работило нормално,ама сега са самовъзбужда.
Пробвах какво ли не.Слагах допълнителни кондензатори на разни места,прекарвах с отделни кабели масите на караините съпала и входната маса и пак същото.
Кажете какво мога да направя,за да го оправя.Интеграла е здрав със сигурност.

Абе защо не пробваш да закачиш един 2200мф. кондензатор и един 100нф. точно на крачетата на интеграла , при мене помогна това от самовъзбуждане (но не с проводници - дирекно закачени на крачетата - възможно най-близко)

Публикувай отговор

Обратно към “CAR AMPLIFIERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта