Problem s Blaupunkt

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
dodger

Problem s Blaupunkt

#1 Мнение от dodger »

Проблема ми е следният..прехжърлих си усилвателя и плеара от старата кола в новата..пуснах нови кабели..исках аз да си ги правя че още ми е мерак, имам сервиз и се смятам за сравнително добре технически грамотен човек..та пуснах си кабел с бушон..вързах всичко евро буксата не съм я гледал но сжирнаха колоните мисля че няма проблем с нея..та сложих усилвателя..наи обикновен двуканален блаупункт нищо сложно , вързах го към контролеера за маса от цд-то, и маса към купето и го пуснах.. не ми сжетжа пауър бутона а този на протекта и следователно не включва усилвателя..не бях вързал бас и мислех че може заради това да се включва защитата..вързах стария бас и пак същото...и имам две тези..едната е някаде от ежробуксата да имам проблем..но там е само кабела които кмандва дали да даде маса на усилвателя и да включи дистанционно..не би трябвало..мерил съм кабелите уж нямат омасяване или прекъсване..кабелите за звука са на оделен изход на цд-то..остана захртанването..имам чуството че масата дето съм вързал към купето е на една винтонарезна рапидка и има и малко боя може би..не съм сигурен..възможно ли е като се пусне да не прави контакт..меря го на крачетата за ток..катое изключен ми дава 12 волта и малко..като запали ми дава 6 волта..тоетст на различните крачета различно..но горе долу толкова...някои да има идея какво може да бъде..или поне каде да я закарам да я погледнат докатоп не съм зглобил пластмасите ?:) мерси предварително
http://www.tatservice-bg.com

audi0fan

#2 Мнение от audi0fan »

Просто хвани + и маса от акумулатора през примерно 10А бушон и ги подай на усилвателя без подаваш сигнал или връзваш говорител :wink:
И ако пак ти светне защитата или изгори бушона усилвателя ти е за ремонт :roll:

Публикувай отговор

Обратно към “CAR AMPLIFIERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта