Усилвател!Как?

Модератори: guitman, DLS

Заключено
Съобщение
Автор
lizgar

Усилвател!Как?

#1 Мнение от lizgar »

Здравейте.Наи-сетне намерих сайт с разбирачи по темата аудио.Въпросът ми е следния:купих си за колата тонколони български(ментета :lol: )2*150W-двулентови(средни+пищялки) и буфер 200W 12.5".Имам мп3-ка LG за 220лв.Казаха ми,че това нещо(по-специално буфера),без усилвател не може да се раздвижи и да възпроизведе качествен bass.Добре обаче усилвателите са доста скъпи.И въпросът ми е може ли да се сглоби усилвател,който да ми върши работа и това да излезе по-евтино от купешки???

Аватар
SlowDead
има известен опит
има известен опит
Мнения: 266
Регистриран на: Сря Авг 11, 2004 12:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#2 Мнение от SlowDead »

От някои Тъндър по-евтино няма да излезе..

lizgar

#3 Мнение от lizgar »

ами аз все пак да попитам,защото преди години бях чувал нещо за някакви по 15-20 лева,но дали стават за нещо незнам,а и се съмнявам.Затова реших да попитам по-вещите.

Аватар
Jivko Jelev
има известен опит
има известен опит
Мнения: 76
Регистриран на: Пон Мар 06, 2006 1:00 am
Местоположение: Карнобат
Обратна връзка:

#4 Мнение от Jivko Jelev »

lizgar написа:ами аз все пак да попитам,защото преди години бях чувал нещо за някакви по 15-20 лева,но дали стават за нещо незнам,а и се съмнявам.Затова реших да попитам по-вещите.

http://www.technopolis.bg/big_prod.php? ... =23&f=4012
От това по евтино не знам.
Освен някой втора ръка да си намериш. :wink:

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Stefan Stefanov »

Сбъркал си сайта!

lamar_bb

#6 Мнение от lamar_bb »

Несам много сигорен да не би да говориш за нещо http://www.neomontana.dir.bg/kit177.htm# като това сам да си го зглобиш.Но аз не разбирам затова попитаи повечел

lizgar

#7 Мнение от lizgar »

Мерси "lamar_bb".Точно от нещо подобно се интересувах.Сега остава да проверя дали наистина работи :?

lizgar

#8 Мнение от lizgar »

Stefan Stefanov написа:Сбъркал си сайта!

Ако говориш за мен поне ми кажи защо?

Аватар
rollin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 84
Регистриран на: Съб Дек 16, 2006 1:00 am
Местоположение: Първомай
Обратна връзка:

#9 Мнение от rollin »

Има хора които задават по-глупави въпроси и от мене :D

lizgar

#10 Мнение от lizgar »

Вижте какво.Аз просто исках да питам дали е възможно и да ми дадете съвети.Не виждам нищо нередно.А на който му се струва глупав въпроса значи и отговора му ще бъде такъв.Щом е такова отношението към хората,които питат за въпроси,които ги интересуват,то явно не мога да очаквам от някои от вас сериозно такова.Щом някои не са дорасли да си мълчат,когато не знаят,то аз повече няма да се надявам на помощ от тук.Наистина съм възмутен!!!

sith-cat: И сега се връщаш в началото на сайта и прочиташ с червените букви, че форума не е за начинаещи! Заключвам ти темата и утре я няма... Възмущавай се на воля! И верно разгледай тъпите китове на неомонтана, щото по-евтино от това няма накъде. :evil:

Заключено

Обратно към “CAR AMPLIFIERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта