Могат ли да се отделят ниските честоти

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
GTI_PoWeR

#2 Мнение от GTI_PoWeR »

Maybach_57 написа:Незная CD-то има ли си изход за суб? Ако няма на изходите 4-те за колоните. Има в магазините съм виждал филтри с 1 вход и 2 изхода(за суб и за други колони).

Извади си ЦД-то и погледни какво има и какво няма! Ако не поне кажи марката и модела да потърся нещо повече в нета за него.
Аз разбирам че искаш да изведеш от ЦД-то изход на за суб на който да се отреже всичко освен баса? Какъв суб ще връзваш след филтъра, активен (с отделен/собствен усилвател) или пасивен (ще го"храниш" от ЦД-то)??
Ако ще е активен трябва да си намериш крос с вход за високо ниво имайки се в предвид, че ще взимаш сигнал от изходите за колоните на ЦД, ако ще се захранва от ЦД-то (без собстен усилвател) ти трябва пасивен филтър но в втория случай не знам какво изобщо ще постиднеш!
На последък не съм срещал авто усилвател който да няма вграден крос или плейър който да няма изходи за външен усилвател, някой дори имат и канал за суб но това не е задалжително да го имаш. Според мен първо виж с какъв плейър и усилвател разполагаш след което дай макри и модели.
Така никой не може да гадае!!

Maybach_57

#3 Мнение от Maybach_57 »

LINK

Ето този плеър ми харесва и мисля да го звема. Изхода му за суб преди усилвателя ли е? Друг усилвател ли ще ми трябва? Не може ли от изходите за задните колони по накакъв начин да се разделят ниските честоти и те захранват суб с 4-пин говорител?

GTI_PoWeR

#4 Мнение от GTI_PoWeR »

НЕ МОЖЕ!
Трявба ти усилвател във всички случаи!

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта