Въпрос за озвучаване на кола.

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Аватар
sx999
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Въпрос за озвучаване на кола.

#1 Мнение от sx999 »

Здравеите от 2 месеца вече служенбата ми кола е мнооо запазено ретро рено 18 та искам да си сложа прилична музика в колата, но има 1 проблем,немога да правя модификации, тоест да правя отвори или тем подобни работи.
сега на предните врати имам някви говорители,които ше ги сменя,с по качествени,но пък имам и мноо хубав и голям багажник и ми се ще да сложа 1 съб в него проблемът е че при тая кола багажника е изцяло затворен (нема 1 дупчиза към купето ,и незнам дали ше има ефект от тоя съб.
Това е в общти линии ако някои има неква идея да сподели .

Аватар
Gogo_0300
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 1:00 am
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

#2 Мнение от Gogo_0300 »

Един приятел сложи в колата Hertz в четерите врати и едно CD Pioneer и свири добре и без буфер. Иначе всичко му излезе 520лв CD-то 220лв и Hertz-овете 300лв заедно с филтри

Nanko Rusev
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 2317
Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 12:00 am
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

#3 Мнение от Nanko Rusev »

Gogo_0300 написа:Един приятел сложи в колата Hertz в четерите врати и едно CD Pioneer и свири добре и без буфер. Иначе всичко му излезе 520лв CD-то 220лв и Hertz-овете 300лв заедно с филтри


Щом няма и буфер значи е много хай тоя херц 8)

Аватар
Gogo_0300
чете и пита
чете и пита
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 1:00 am
Местоположение: Благоевград
Обратна връзка:

#4 Мнение от Gogo_0300 »

Nanko Rusev написа:
Gogo_0300 написа:Един приятел сложи в колата Hertz в четерите врати и едно CD Pioneer и свири добре и без буфер. Иначе всичко му излезе 520лв CD-то 220лв и Hertz-овете 300лв заедно с филтри


Щом няма и буфер значи е много хай тоя херц 8)


Не съм казал че вади кои знае колко плътен бас, но все пак не е като с оригиналните колони, които бяха в доста лошо състояние.Човека не искаше да слага в колата буфери усилватели и т.н. Просто казвам че за нормално слушане става

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Stefan Stefanov »

Буферите са на гарата!

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#6 Мнение от Marian Lozev »

търсете ги някаде при вагоните .......
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
sx999
чете
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Фев 13, 2007 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от sx999 »

Значи аз съм сигорен че ако се сложат говорители и на задната врата няма да има нужда от съб ,но за съжаление немоем да развалям интериора на колата (поне за сега : ) ) за това се насочих към багажника,имам и малко место под седалките ама ми се струва че няма да има ефект ако сложа говорители там(дефакто 2-рата 2ка)

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта