Размишления около Ciare CH 170Z

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Аватар
tino_tkd
има известен опит
има известен опит
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Размишления около Ciare CH 170Z

#1 Мнение от tino_tkd »

Честно казано се чудя какво да ги правя. Дойдоха с новата ми кола където в момента на тяхно място за предна линия ползвам компонентна система Hertz ESK165, която имах налична.

Сега седят в хола ми, а имам еднно Голфче тройка, което ще подаря на племенника и мислех да ги монтирам на него (в момента то няма говорители)ама идва проблема, че там мидбаса седи почти на земята (пък 170Z даже не е и мидбас а широколентов). Евентуално да ги комбинирам с някакви високи ама какви? Ето и PDF от сайта им, на който има T.S. параметри ама няма честотен обхват :? http://www.ciare.com/pdf/catalogo/CH170Z.PDF

Приемам всякакви предложения.

dzwer
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Размишления около Ciare CH 170Z

#2 Мнение от dzwer »

В таблото няма ли ги оригиналните високи?
В тунинг.бг и в ljclub-а се продават оригиналните, които са Филипс, за по 10-15лв. комплекта.
Иначе ги пусни без филтри, евентуално може да пробваш заигравка с филтъра на високочестотните.
С тая резонансна честота от 93 херца не знам дали ще ги хареса племеника ти, ако е само предна линия и то на плеър...
Най-много да ги избуши за нула време като увеличи ниските на макс и усилва колкото може от плеъра, за да чува и някакви ниски и то само на загасен двигател. Като запали двигателя и потегли почти няма да чува ниски честоти от тия говорители.
Ако можеш им замери АЧХ-то и ако са читави - направи ги за домашни колонки :)

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта