Съвет за озвучаване на Рено Клио

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
kol_caffe
чете
Мнения: 1
Регистриран на: Нед Мар 27, 2005 1:00 am
Обратна връзка:

Съвет за озвучаване на Рено Клио

#1 Мнение от kol_caffe »

Здравейте, имам Рено Клио с две врати и искам да подобря музиката. Плеара които ползвам е Сони MEX-BT2600(4x52W) и вмомента свири на оригиналните 13см говорители в предните врати. За сега съм се спрял на два варианта:
1. Предна и задна линия с 13см говорители: Panasonic или Sony
2. Предна линия 13см(пак някои от горните) и за задна линия елипси на кората: JVC или Panasonic
Бюджетът който съм заделил е околу 150лв за всичко такаче може и други говорители.
Вариантът които предпочитам повече е със 13ки във оригиналните дупки защото за мен е по елегантен и лесен за изпълнение.
Моля даите ми съвет какво да купя.

Аватар
DLS
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 477
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Съвет за озвучаване на Рено Клио

#2 Мнение от DLS »

Не съм сигурен дали са 10 или 13см предните говорители на клиото? Във всеки тези които си набелязал са меко казано зле, особено Sony-то. От евтините говорители най-добрия избор, особено за елипси без усилвател, са тези. 10 или 13см за отред + елипси правят около 160лв :)

dzwer
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Съвет за озвучаване на Рено Клио

#3 Мнение от dzwer »

В задните врати имах точно тези 13-ки на Сони - продадох ги за 25 лева.
В предните врати имах същия модел, но 16,5 см варианта - и тях ги разкарах.
СУПЕР ЗЛЕ СА!
Панасоник за кола не съм чувал как се представя.
За най-качествен звук - в предните врати читави 13-ки и на задната кора някои елипси. 16,5см системите са проектирани предимно за малък обем(във вратите) и на кората на багажника може да не свирнат добре, докато елипсите са точно обратното - проектирани са за големи обеми.

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта