Съвет за тези говорители и помощ за инсталация

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
bvlgaro
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 3:31 am
Обратна връзка:

Съвет за тези говорители и помощ за инсталация

#1 Мнение от bvlgaro »

Привет на всички тук. Това е първата ми тема в този форум и тъй като съм нов се нуждая от Вашата помощ. Купих ето тези говорители вчера:

http://www.jcwhitney.com/autoparts/Sear ... p=ZX282733

но незнам как да си ги инсталирам в багажнкика на колата. Никога не ми се е налагало такова нещо. Нямам кабели или нещо друго и затова Ви питам - може ли някой да ми даде съвет или линк кадето мога да прочета как се иснталират, какви кабели да си купя?
Какво мислите за оговорителите. Стават ли? Или не? Мнения?
Благодаря предварително на всички :)

Аватар
Staykov
има опит
има опит
Мнения: 82
Регистриран на: Вто Мар 21, 2006 1:00 am
Местоположение: София / Стара Загора
Обратна връзка:

#2 Мнение от Staykov »


Аватар
tino_tkd
има известен опит
има известен опит
Мнения: 162
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от tino_tkd »

Човече ти от кой Град си? И каква е колата.

Щото ако си от София не тая а следващата събота и неделя мога да ти свърша тая услуга за спорта.

Самоче ти усилвател/и за тях имаш ли? Каза говорители и по това съдя че си взел 2.

bvlgaro
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 3:31 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от bvlgaro »

Към Стайков - на всеки новобранец ли даваш Гугъл. Несъм толкова навътре че да знам какво да търся и съм помолил за нещо конкретно.

Към колегата под него - благодаря ти предварително но живея в ЛА в Америка и нямам в момента възможност да дам да ми ги сложат тъй като колата ми трябва всеки ден. Модела е Мерцедес 300Е.
Благодаря все пак за откликнатата помощ
А за говорителите съм пуснал линк така че можеш да ги видиш. Незнам дали са добри или не. По това може да разберете дали съм добър в тази област или не щом съм стрелял насляпо. Smile

pepi01

боксове

#5 Мнение от pepi01 »

Привет от братска България! От линка се вижда, че боксовете са с 12" субууфъри, и то много яки, 600в.работна мощност,и 1100в кратка.Има и сини светлини по плексигласа, но ако и да светят в багажника, все тая. Без усилвател, все едно нищо нямаш. Намери авто усилвател 2по 200, или 2 по зоов. , комплект авто аудио кабели, и като следваш инструкциите на ампа, и кабелите, сам ще свържеш всичко, и не се шашкай, не е трудно.

bvlgaro
чете
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Дек 23, 2009 3:31 am
Обратна връзка:

:)

#6 Мнение от bvlgaro »

Привет Привет. Мерси много? А можеш ли да предложиш някакви усилватели такива и да ми пуснеш линкове или точни модели за да мога да ги търся тука?

pepi01

усилвател

#7 Мнение от pepi01 »

www.lanzar.com модели: Vibe226-182$, *vibe231*-213$, са подходящи

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта