Озвучаване до 300 лв. DLS vs. Hertz vs. Helix

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Gigabot [Bot]
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 3:42 pm

Озвучаване до 300 лв. DLS vs. Hertz vs. Helix

#1 Мнение от Gigabot [Bot] »

Изправен съм пред следния проблем... не разбирам мн от тези неща но съм се ориентирал към тези колони:
DLS C6A - 255лв. компонентни
Hertz HSK 165 - 275лв. компонентни
Helix E 136 ESPRIT - 250лв. компонентни
като сега може би ще задам малко глупав въпрос но не може ли високите да си ги сложа като предна линия а отзад да са тези по 16.5см и зле ли ще се получи така?Ще ми трябва ли някакъв допълнителен усилвател и какъв по добър вариянт може да ми предложите твърдо до 300лв, тъй като нямам пари да сложа компонентни 13см. за предна линия и да купувам и някакви за отзад... и ако не сложа отзад никакви и сложа компонентни отпред по-добре ли ще е? плеъра ще е Alpine. Само да отбележа че държа на качествен и динамичен звук... силата е само в плюс. Благодаря ви предварително.
Последно промяна от Gigabot [Bot] на Нед Мар 08, 2009 2:55 pm, променено общо 1 път.

Gigabot [Bot]
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 3:42 pm

#2 Мнение от Gigabot [Bot] »

погледнах и този модел Hertz ESK 163S като в този случай ще имам и за отпред и за отзад, но звука как ще е? :?

Аватар
DLS
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 477
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#3 Мнение от DLS »

Няма такъв филм да имаш и за отпред и за отзад :)
От тези, които си изброил C6 мисля е най-надеждния вариант.
Погледни обаче и тези ,влизат точно в бюджета ти и имат немалко предимства дори над C6...

Gigabot [Bot]
чете
Мнения: 7
Регистриран на: Пет Май 15, 2009 3:42 pm

#4 Мнение от Gigabot [Bot] »

ясно :) а кой от двата модела (на DLS или на Ground zero) ще се разгърне (сила на звука и тн.) повече без amp :?:

Аватар
DLS
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 477
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#5 Мнение от DLS »

На едно ниво са горе долу като чувствителност, но високите на c6 свирят малко приглушено и може да ти се сторят прекалено слаби. Gz-то позволява доста по-високи нива на усилвател обаче, без да звучи сякаш е под стрес :) Високите също са с по-голям купол, от което произтичат съответните предимства.

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 16 госта