Подходящ бас или туба на Тъндер ???

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
kemakoz

Подходящ бас или туба на Тъндер ???

#1 Мнение от kemakoz »

Искам да си взема само локомотив или направо готова туба с усилвател спрял съм се на този бас http://www.thunder.bg/index.php?cPath=4_19 и на тази туба http://www.thunder.bg/product_info.php? ... cts_id=252

кажете си мнението за тъндер за това бассбокса дали е добър и дали е съчетан с подходящ усилвател и дали съм избрал добър бас говорител

в окабеляването ме бива ама в избора не......

:roll:

Аватар
DLS
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 477
Регистриран на: Пон Яну 09, 2006 1:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#2 Мнение от DLS »

Да го кажем ''меко'' - по лош изобор надали можеш да направиш :)
Огледай се за нещо на Мегавокс или евтините серии баси на Pioneer и Hertz.

Аватар
bstbst
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 74
Регистриран на: Съб Юли 22, 2006 12:00 am
Обратна връзка:

#4 Мнение от bstbst »

Fuckez написа:Тъндър са една от най-оплюваните марки.По принцип говорителите на въпросната марка са с двойна трептилка , като втората отдолу е много близо до ГПН.При по-голям ход на драйвера тя се удря в ГПН и се отлепва от звуковата бобина.Това им е дефекта.Като качество на звука обаче ми харесва как свирят повечето им НЧ драивери.Аз лично преди време си бях закупил същата "туба" като тази която ти си показал,но 12".Като цяло свиреше добре.Впоследствие извадих драйвера и спретнах нов бас бокс като резултата беше доста добър.Моя съвет е да си купиш нещо от тука
www.ljclub.net там има доста по добри оферти,и не бързай с избора си :wink:

П.С: Кажи какъв ти е бюджета за да мога по добре да те ориентирам.
"Господине', освен безсмислени коментари и ниска правописна (а и не само) култур"ъ", не демонстрирате нищо друго.
Основната цел на всеки един форум не е "на всяка манджа - мирудия" - на всеки пост - отговор!!!
Целенасочената реклама на определени "фирмички" не е нещо лошо, при положение, че е коректна и се ползва само една регистрация на един потребител!!!

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта