Кутия за елипси

Модератори: guitman, DLS

Съобщение
Автор
Maybach_57

Кутия за елипси

#1 Мнение от Maybach_57 »

Един ваш колега от форумът ми предложи за по-добър бас (понеже не искам да слагам суб да ми дрънка цялото купе) под елипсите които ще са на кората да се направи инверторна кутия с басрефлекс който ще излиза на кората до елипсата. Дали ще се получи това? Какъв трябва да е обема на кутията? Елипсите са Saony xs-F6925.

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Кутия за елипси

#2 Мнение от npn »

Maybach_57 написа:Един ваш колега от форумът ми предложи за по-добър бас (понеже не искам да слагам суб да ми дрънка цялото купе) под елипсите които ще са на кората да се направи инверторна кутия с басрефлекс който ще излиза на кората до елипсата. Дали ще се получи това? Какъв трябва да е обема на кутията? Елипсите са Saony xs-F6925.


Трябват ти характеристиките на говорителите.Твоите имат ли в документацията такива?
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

jenko
чете и пита
чете и пита
Мнения: 93
Регистриран на: Вто Дек 26, 2006 1:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#3 Мнение от jenko »

Някъде бях чел, че елипсите не са подходящи за кутия, но нека и другите да кажат своето мнение. :roll:

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#4 Мнение от npn »

jenko написа:Някъде бях чел, че елипсите не са подходящи за кутия, но нека и другите да кажат своето мнение. :roll:


Ако не стават, тези данни за кой гявол са http://www.hertzaudiovideo.com/Doc/pdf_dcx690.pdf
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Maybach_57

#5 Мнение от Maybach_57 »

Има някакви но май не са тези които трябва

Публикувай отговор

Обратно към “CAR LOUDSPEAKERS”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта