Организационни въпроси и отговори...

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Организационни въпроси и отговори...

#1 Мнение от Kiril Kirilov »

Снощи 03.11.2007 след 22 ч., слушайки музика и водейки академични спорове, решихме да обогатим слушането с винил... Звъннахме на Ивелин Брайков и започнахме тук:

Изображение
Изображение

Тук някои от ключовите думи бяха:
Ether 7 Рупори, Усилвател Inspiration SE with 6C4C, Technics SL 1200 грамофон, Power Conditioner и няколко десетки плочи ...

Днес 04.11.2007 все още продължаваме тук:

Изображение
Изображение
Изображение
Тук някои от ключовите думи са: Freeman's Amp, Ether 7 Рупори, Technics SL 1200 грамофон, Power Conditioner и няколко десетки плочи ...

Иска ми се много да разказвам, но може би другите ще започнат... Когато могат, защото в момента, в който пиша, сесията продължава...

Аватар
Borislav Uzunov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 649
Регистриран на: Вто Яну 11, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Borislav Uzunov »

Сесията приключи в полунощ. Трудно ми е да описвам неща, които не могат да се преразкажат с думи. Нека другите присъстващи опитат. Ще кажа само, винила си е винил!
Скоро ще има още снимки от сесията :)
Благодаря на Ивелин Брайков, за предоставената възможност да чуем част от прекрасната му винилова колекция. :smt033

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Rumen Zografov »

Оцелях!!!Защо ли изобщо...
ЦД-та ли?!Дакове ли?!Транспорти ли?!Оптики ли?!Модове ли?! :axe:
Даа,все хубави неща,но...някак незадоволителни,някак скучни.
:roll: Един е царят на истинския звук и неговото име е "Винил" :prayer:
Но какво е един цар без армия - ГМ70,Ether 7,SL 1200 - все отявлени воини в борбата с посредствения звук.Спечелиха поредната битка с надъханите аудиофили и провъзгласиха цар Винил за цар на всички аудиофили,хайфисти,меломани и прочие простосмъртни люде.При все тая знаменита поредна победа,в редиците,предвождани от видния пълководец и борец в името на добрия звук Боби,неминуемо ще се проведе реоргнизация на силите и милиони CD плеъри ще умрат. :weedman:

П.П. За пореден път доказахте на мен,а вярвам и на другите,че очите и ушите на един човек могат да бъдат отваряни многократно и все по-широко.Дийп респект!!! :prayer:
Изображение

Аватар
Marian Lozev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1533
Регистриран на: Нед Яну 23, 2005 1:00 am
Местоположение: София, Парк "Света Тройца"
Обратна връзка:

#4 Мнение от Marian Lozev »

Браво браво и си трайкате!
Open: http://uslugi.rent.bg/zabavlenie-zavede ... enec-3662/" onclick="window.open(this.href);return false;
Някои хора си мият чиниите преди формите на живот, развили се върху тях, да открият колелото.
Работно време 07:00/00:00 0885 255 233 Skype: qno_zloo

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#5 Мнение от Ivelin Braikov »

Трябва да се спомене също и недоволният съсед на Боби, който тропаше настойчиво по вратата за да обясни, че не иска и той да слуша... :lol:
Каква физиономия извади като видя системата.. :weedman:


...Той май е строителен инженер...?! :roll: :idea:
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#6 Мнение от Sylis »

Недоволния съсед дойде да търси врътката за намаляне на басите,но изумен и до известна степен разтревожен от видяното си тръгна,а ако беше и чул... 8O :D .Малеее сега трябва и за грамофон да се мисли.Да благодарим на Ивелин Брайков за много "лошите" плочи с които ни отпушва сетивата,а също така и за гостоприемството на Боби.Велики сте!!! :D
А сега нека и аз да допълня галерията която се заформи тук с някой фотоси
Изображение
Изображение
Изображение

Мисля че няма какво повече да се каже...слушане му е майката когато думите са безсилни да опишат случилото се.Пожелавам на всеки такава система :)

Edit:Да му мисли Сашо Ташов...като чуе неговите "гиганти" с грамофона на Г-н Брайков...Боби вече мисли как да се сдобие с такъв,Сашо, готви се и ти

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Ivelin Braikov »

rudiem написа:А какво място в цялата тази феерия заема ниския модел DJ-ски пулт на Behringer?

Май наистина трябваше да го покрием с нещо да не се вижда на снимките... :lol:
Пултчето определено бе най-слабото звено, но като че ли не ни попречи да се шокираме както никога досега. Аз лично още не мога да се съвзема. А следващия път се надявам ще е готово ламповото RIAA на Боби, и тогава не мога да си представя какво ще стане... Страх ме е! 8O
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#8 Мнение от Sylis »

Ivelin Braikov написа:Май наистина трябваше да го покрием с нещо да не се вижда на снимките... :lol:
Пултчето определено бе най-слабото звено, но като че ли не ни попречи да се шокираме както никога досега. Аз лично още не мога да се съвзема. А следващия път се надявам ще е готово ламповото RIAA на Боби, и тогава не мога да си представя какво ще стане... Страх ме е! 8O

Ще лазим тогава...няма да имаме избор :) :D

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#9 Мнение от Evelina Milusheva »

Sylis написа:Недоволния съсед дойде да търси врътката за намаляне на басите...


муахахахахаха пак ли :twisted:

Аз пък не бях, обаче докато говорехме по телефона жестоко се надрусах! Не исках да затварям направо...бтв скоро сигурно ще си взимам един ТЕХНИКС, ех :D
lyrical hardcore

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта