Мнения за изложението.

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Мнения за изложението.

#1 Мнение от Borislav Stankov »

Благодаря на всички, които успяха да дойдат, и съжалявам за тези които не се появиха. По скромното ми мнение, събитието беше полезно и приятно за много хора. Запознахме се с тези, които не се бяхме срещали, наслушахме се на хубава музика, имаше и спорове и забавни съвпадения примерно:
Тъкмо обяснявах на някой, че преди години моят преподавател по химия в ХТМУ обичаше да казва, че младите студенти се захващат с проблеми, за които всички професори знаят от теорията, че няма нищо да се получи, но студентите не подозират това и хоп накрая вземе, че проблема си намери решението... и какво да ви кажа получих потупване по рамото обръщам се и кого мислите, че видях ... даааам същия преподавател стои зад мене - човека си имал работа в сграда. Почуствах се като в скрита камера . :lol:

Както се казва от всичко по много :wink: .

Залата беше почти през цялото време пълна, което наложи да спираме сесиите за проветрение, заради високата температура и липсата на въздух.

Надявам се, че организацията на прослушванията ви се е понравила.

Имаше проблеми със акустиката на залата, които не бяхме забелязали на предварителния саундчек, което го отдавам на факта, че тогава бяхме много по-малко хора.

За любопитните качил съм всички снимки на Sylis в галерията на сайта.
ГАЛЕРИЯ
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Ivelin Braikov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 596
Регистриран на: Вто Авг 16, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Ivelin Braikov »

На кой му пука за проблемите с акустиката, след като имахме възможността да се наситим на толкова много и различна музика от толкова уникални системи и компоненти!

Страхотно беше! :smt041
What would you attempt to do if you know you could not fail?

Miroslav Danov
трупа сериозен опит
трупа сериозен опит
Мнения: 451
Регистриран на: Съб Яну 15, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Miroslav Danov »

Организацията беше на високо ниво и съм много благодарен на БГ Аудио тима за хубавата среща която организира. :smt041

Вярно, че лошата акустика не показа истинската страна на хорната и лампата, и дано някой, който досега не е слушал този вид направление в аудиото не си е направил грешен извод.

Лични впечатления:
1.Любовта ми към Етера е неугасваща.
2.Приятно се изненадах от стройния звук на хорните на Теодор Гугуланов, който разби много предразсъдъци относно "непригодните" говорители за хорна.
3.Макар че бях за малко, като гледам снимките виждам, че все повече хора се интересуват от аудио, което много ме радва.

Пожелавам здраве, успехи и нови свежи идеи на БГ Аудио !!!

:smt023

Teodora Todorova

#4 Мнение от Teodora Todorova »

Изложението трябва да се организира с определена цикличност /месечна?/.
Аз все още не мога да се успокоя от еуфорията. Покрай тая апаратура у мен се е вселило някакво напрежение, но пък е едно приятно такова...
Простоо думите са излишни. Всеки, който не е бил на изложението - следващия път да не се излага, ами да дойде :partyman:

Аватар
Angel Dimitrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 283
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#5 Мнение от Angel Dimitrov »

Определено изложението показа на широка аудиторията що е то хорна и как може да свири с лампови усилватели. Впечатляващо за ценителите , детайли и атмосфера!
Аз лично не успях да се насладя на всичко което е било донесено там поради това че имах малко ангажименти в града.
Много се радвам от факта че успяхме да се запознаем с доста хора с който се познаваме задочно ;-) Привет приятели!
Супер беше!
Благодарности на организаторите и БГАУДИО ТИЙМ.
Това нещо трябва да се случва по често.

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#6 Мнение от Rumen Zografov »

:smt038 :smt051 :smt041
:prayer: :prayer: :prayer:

Думи нямам!!!Получи се невероятно.За пореден път екипът на БГаудио показа защо носи името си :st
Лампи,хорни,хубава музика,приятни хора,весели разговори....какво повече му трябва на човек?! :roll:

Поздрави на всички аудиофили!!!!!
Изображение

Аватар
Evelina Milusheva
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 374
Регистриран на: Вто Апр 04, 2006 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#7 Мнение от Evelina Milusheva »

Много беше хубаво...поне това, на което присъствах, особено накрая.
Ужасно съжалявам, че не можах да чуя хорните "Мортиша" :twisted: Това ми беше най-любопитно, ам като дойдох в неделя точно ги събираха :(

Мисля, че скоро трябва да започнем да мислим за следващото :) 8)
lyrical hardcore

Teodora Todorova

#8 Мнение от Teodora Todorova »

Този път по-сериозно!

Дори да не се чуят някои неща... той звука лети.. не се косете, ще ви застигне :D

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#9 Мнение от Sylis »

Все пак да не забравяме да благодарим на Ивелин Брайков с атрактивното представяне на колекцията от плочи с невероятно звучащи записи.Също така невероятно представяне на Етер 7-миците,сцена динамика дълбочина детайл, бистрота... и за каквото още се сетите.Благодарим също така и на ЕтерАудио,че Ви има и ни отваряте учите и ушите

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#10 Мнение от Sylis »

Teodora Todorova написа:
О да. Аз му благодаря и за много други неща. Той и всички знаем за какво :smt032 :smt032 :smt032

Bow Before Your God!
Hallowed Are the Ori!


Хи-хи...досещам се и аз ;)

Аватар
Toni Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

#11 Мнение от Toni Nikolov »

Exxx..... защо тези изпити съвпадат по дата с изложението... :( Как само се надявах да мога да присъствам .... Дано скоро пак да се организира :roll:
А някой направи ли клипове, за да усетим истиската атмосфера освен снимките ?

Sylis
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 661
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Лясковец (София)
Обратна връзка:

#12 Мнение от Sylis »

INTEGRAL написа:Exxx..... защо тези изпити съвпадат по дата с изложението... :( Как само се надявах да мога да присъствам .... Дано скоро пак да се организира :roll:
А някой направи ли клипове, за да усетим истиската атмосфера освен снимките ?


Каква атмосфера искаш да усетиш от микрофон на камера или фотоапарат, не се излагай ;)

Аватар
Dimitar Atanasov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 795
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#13 Мнение от Dimitar Atanasov »

Може би е уместно да се направи една временна тема с всички devices които бяха на изложението и които зелае да може да остави внение за съответното нещо.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#14 Мнение от Stefan Stefanov »

Да, ще е добре за всички да се направи кратко описание на представените нещата от авторите им със съответните мнения на слушателите.

Аватар
Toni Nikolov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 78
Регистриран на: Чет Юни 22, 2006 12:00 am
Местоположение: Гоце Делчев
Обратна връзка:

#15 Мнение от Toni Nikolov »

Sylis, то е ясно, че звука няма да може да се пресъздаде, записан от микрофон на фотоапарат , но все пак нещо живо :) :wink:

BG AUDIO Forever! :smt023

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта