Господа ОФИЦЕРИ...

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
Аватар
velinski
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2684
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#46 Мнение от velinski »

Сценарият го виждам, аз съм медиум :D

(Т - комплексиран глух транзисторджия, Л - ламповик-обективист)

- (Л, пуска своя своя SE с DHT) Е, какво ще кажеш (след 20 минутна сесия)?
- (Т почесва се по брадата, гледа разсеяно) Е, какво да кажа?
- (Л) Не усещаш ли динамиката, въздухът, присъствието, обемът, МУЗИКАТА???
- (Т, слуша "внимателно" още 2 минути) Мнее... ТОВА ли е прехваления "хай-енд" лампов звук???
- (Л, объркано) Миии, как да ти кажа... май е "това"...
- (Т, все по-разпалено) Хе, ми ужасно, моят АБ го мачка (ебе, гази, стреля - според настроението на Т) отвсякъде. Може да няма такъв бас, но е по-стегнат и бърз и високите ми не са такива гадни и меки пък и с леки корекции стават супер! Ти просто нямаш високи!
- (Л) Е не усещаш ли МУЗИКАТА как те поглъща, как времето се забавя, как те завладява настроението...?
- (Т, доволно) Ти луд ли си бе, това са лафове от списанията, няма такива глупости! Че тя музиката си е на всякъде! Това дето свири кво е? Говориш смешни неща!
- (Л, тъжно) Мислиш ли...
- (Т, щастливо) Да! Всичко това, че лампите свирят по-добре са глупости - е на чуй! Кое е по-доброто?
- (Л, последен опит) Ми ти чуй - реализмът на инструментите и вокалите, позиционирането в пространството, МУЗИКАТА (наистина последен опит)
- (Т, усмихнат до уши) Да, да, добре...

Залагам 5 лева че "надсвирването" ще се реализира по сходен начин. Всякаква прилика с лица е случайна, въпреки, че този диалог се е състоял наистина и е първия и последен мой опит да убедя един хронично глух човек в истината.
STAX SR-007 Mk2 Omega 2 + KGSSHV Carbon
Grado PS-500e + TAG Mclaren 60i
Reference 3A Studio Master + Audiotour Moonphase SE + Audiotour Propaganda DAC + Sony CDP-X3000ES

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#47 Мнение от Teodor Gugulanoff »

velinski написа:Сценарият го виждам, аз съм медиум :D

(Т - комплексиран глух транзисторджия, Л - ламповик-обективист)
...
- (Т почесва се по брадата, гледа разсеяно) Е, какво да кажа?
..

:smt023 :D Много яко ...само подчертаната реплика не я виждам реално да излиза от устата на някой, за когото се сещам ... няма ситуация, в която да няма какво да каже :D

p.s. а среща може и е хубаво да се проведе ... независимо дали по сегашния повод или друг :)
Изображение

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#48 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Teodor Gugulanoff написа:p.s. а среща може и е хубаво да се проведе ... независимо дали по сегашния повод или друг :)


100% ЗА!

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#49 Мнение от Goro »

Срещата е необходима. Нуждата от нея отдавна е назряла. Но тя може да се състои само ако е организирана спортменски и е подчинена само на приятелски дух и коректно отношение между партньорите.
Много съжалявам, че организатора й започна с необосновани нападки. Това всъщност и ще провали доброто начинание.
Аз се оттеглям. Не агитирам никой да ме последва. Всеки да прецени сам, след като прочете постовете по темата: http://nextvasko.web.data.bg/phpbb/view ... &start=144
Гарантирам обаче, че повечето хора от форума на nextvasko, не толерират такива отношения и са сродни души на участниците в bgaudio.

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#50 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Лично аз искам да се извиня на Васко, ще се хванах на такава елементарна уловка и съучаствах в такова евтино представление, което опорочи хубавия му сайт.
Смятам да се реванширам, като помогна със всичко, което мога за провеждането на една истинска хайфистка среща в Пловдив, защото този град може да се похвали с много сериозни аудиофили.

Аватар
Teodor Gugulanoff
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 862
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: Троян
Обратна връзка:

#51 Мнение от Teodor Gugulanoff »

Hmm, прочетох всички актуални към 19:30 мнения в двете теми ... Жалко.
Надявах се на компромиси, но наистина изглежда трудно постижимо засега.
Изображение

Аватар
Vasil Nikolov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 309
Регистриран на: Нед Фев 05, 2006 1:00 am
Местоположение: Plovdiv
Обратна връзка:

#52 Мнение от Vasil Nikolov »

Rumen Suvandjiev написа:Лично аз искам да се извиня на Васко, ще се хванах на такава елементарна уловка и съучаствах в такова евтино представление, което опорочи хубавия му сайт.
Смятам да се реванширам, като помогна със всичко, което мога за провеждането на една истинска хайфистка среща в Пловдив, защото този град може да се похвали с много сериозни аудиофили.

То няма за какво да се извиняваш, абсолютно съм съгласен с вас :wink:
Сбирка ли? Ми когато кажете :smt023

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#53 Мнение от Borislav Stankov »

Абе хора на някой му става скучно и си вика:

"Абе защо да не подметна една идейка за прослушване ще клъвнат няколко души, ще ги разръчкам яко и после чаааааааак до пролетта ще си имам занимание да си чета форумите и да се заливам от смях."

Като че ли не си спомняте минали подобни прояви.

Не мога да разбера защо и сериозни хора се вързаха на тази плитка комедия. И сега кой с какво помогнал и с какво навредил. Цялата история се превръща в драма. Човека се забявлява, а вие се дърлите.

Божо и Румен правилно постъпиха като се отдръпнаха от сцената.

Апелирам към по сдържан тон и престанете да си вадите кирливите ризи за забавление на някой си.
Последно промяна от Borislav Stankov на Чет Дек 14, 2006 12:27 pm, променено общо 1 път.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#54 Мнение от Stefan Stefanov »

Точно така, една подхвърлена идея се разрасна доста, което само показва, че наистина имаме нужда от срещи, слушане, приказки и всичко останало...

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#55 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Borislav Stankov написа: Не мога да разбера защо и сериозни хора се вързаха на тази плитка комедия.

Ами защото сме малко наивници.
Това явно е някакъв страничен ефект от аудиофилията.
А сценарият наистина беше точно такъв.
Ама нещо не се получи.

Audiomaster
не знае къде се намира и какво говори
Мнения: 404
Регистриран на: Пет Фев 24, 2006 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#58 Мнение от Audiomaster »

Stefan Stefanov написа:Точно така, една подхвърлена идея се разрасна доста, което само показва, че наистина имаме нужда от срещи, слушане, приказки и всичко останало...

:smt023
Радостин Атанасов
0899 867 140/ 0879 857 140
http://audiofidelitybg.com
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=46353

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#59 Мнение от Bojo »

Предлагам ПРОЛЕТНА СРЕЩА НА АУДИОФИЛИТЕ В БЪЛГАРИЯ, под егидата на форумите: www.bgaudio.org и http://nextvasko.web.data.bg .
За официални домакини предлагам Кирил Кирилов и Васко Николов - инициатори, създатели и администратори на двата форума.

ПП На първо място слагам БГАудио, само защото е по рано създаден.

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#60 Мнение от Bojo »

D.Yankov написа: До никъде няма да стигнете ако търсите с лупа нещата, които ви разделят, а не тези които ви свързват. Така всеки ще си копа градинката с надежда да изкопае "златния великан" (б.а.големио звук). А като се огледа ще види, че е изкопал...нещо друго...:smt073


Янков, защо звучиш като провокатор. Върни се две старници назад и добре прочети всички постове.

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта