Господа ОФИЦЕРИ...

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
Аватар
Anakin
има известен опит
има известен опит
Мнения: 387
Регистриран на: Пет Дек 24, 2004 1:00 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

#31 Мнение от Anakin »

Малко акъл от мен ясно е че не всичко ще е на ниво,можете да направите едно друго сръвнение след като чуете лампи и транзистори,може да сръвните купешки с домашни ако някой ви донесе 2 ресийвъра може да се провери и да се покаже кое си заслужава и кое не,ще се види и разликата между ресийвърите и много по ефтините домашни усилватели,знам че това е друга тема то ще ви отнеме малко време,а и това беше стара дискусия,която май така и не се осъществи.
Домашни да се разбира като ръчно изпълнение в некомерсиална цел. :D

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#32 Мнение от Daniel Petrov »

Може ли аз с едно мнооого скромно 10 ватово клас А без обратна връзка?
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Аватар
K.Konstantinov
има опит
има опит
Мнения: 86
Регистриран на: Нед Юли 16, 2006 12:00 am
Местоположение: Madrid
Обратна връзка:

#33 Мнение от K.Konstantinov »

Как тъй?Нали ще в Испания тогава?Нещо ме съмняваш ти Даниеле!? 8O

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#34 Мнение от Bojo »

Иване, много бих искал ЕТЕР АУДИО да вземе участие. Прекалено голям интерес предизвика тази тема и едно такова "надсвирване" повече или по-малко може да повлияе на повече или по-малко хора. Ако пък все пак си решил твърдо - ще уважа твоето желание, но не бих пожалил сили да те разубедя. :D

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#35 Мнение от Bojo »

Daniel Petrov написа:Може ли аз с едно мнооого скромно 10 ватово клас А без обратна връзка?


Хем разчитах да го предложиш, хем не ми се щеше че вдигаш летвата. Квош праим ся?

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#36 Мнение от Daniel Petrov »

K.Konstantinov написа:Как тъй?Нали ще в Испания тогава?Нещо ме съмняваш ти Даниеле!? 8O

Only my amp, without me :)
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Аватар
Kiril Kirilov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1506
Регистриран на: Пет Юли 30, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#37 Мнение от Kiril Kirilov »

Bojidar Bojanov написа:Иване, много бих искал ЕТЕР АУДИО да вземе участие. Прекалено голям интерес предизвика тази тема и едно такова "надсвирване" повече или по-малко може да повлияе на повече или по-малко хора. Ако пък все пак си решил твърдо - ще уважа твоето желание, но не бих пожалил сили да те разубедя. :D


Божо, ако съм жив и здрав, тогава само ще помоля някой за транспорт и логистика и ще си изнеса цялата лична система тогава на онова място, а може и да помоля един от братята ми да даде ГМ70-ките, да имаме малко повече мощност...

Но бих хвърлил и аз сега на момента една ръкавица:
Нека дадем шанс на "Отнасящото АБ" - стъпало да се оттегли докато е време от борбата, като помоля конструктора му най-скоро възможно да вземе 5-ма свои приятели-секунданти и ние ще бъдем 5-ма тук и да дойде да чуем стъпалото му където иска при някоя от нашите системи, като аз каня пръв естествено.
После мисля да умрем от смях, да се почерпим и да променим темата на съревнованието или да го отменим изобщо ;-)
И не приемам никакви текстови откази.
Координатите ми: На всеки ан лично ;-)

Аватар
Simonov
има известен опит
има известен опит
Мнения: 1344
Регистриран на: Съб Ное 27, 2004 1:00 am
Местоположение: Пазарджик

#38 Мнение от Simonov »

Аз пък почвам да си мисля, че и в двата форума дискусията започва много да се размива. Дуелът беше обявен пределно ясно:
евтин транзисторен VS. High-End Tube ;)
Необходимо е просто да се намери човек който да осигури останалата час от апаратурата.
Някаде бях прочел, че ще се получи трепане на муха със ТОП, ама... :D :D :D
Изображение

Аватар
moni
чете и пита
чете и пита
Мнения: 61
Регистриран на: Чет Окт 13, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#39 Мнение от moni »

.....
Последно промяна от moni на Вто Дек 12, 2006 8:17 pm, променено общо 1 път.

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#41 Мнение от Bojo »

Kiril Kirilov написа:
Bojidar Bojanov написа:Иване, много бих искал ЕТЕР АУДИО да вземе участие. Прекалено голям интерес предизвика тази тема и едно такова "надсвирване" повече или по-малко може да повлияе на повече или по-малко хора. Ако пък все пак си решил твърдо - ще уважа твоето желание, но не бих пожалил сили да те разубедя. :D


Божо, ако съм жив и здрав, тогава само ще помоля някой за транспорт и логистика и ще си изнеса цялата лична система тогава на онова място, а може и да помоля един от братята ми да даде ГМ70-ките, да имаме малко повече мощност...

Но бих хвърлил и аз сега на момента една ръкавица:
Нека дадем шанс на "Отнасящото АБ" - стъпало да се оттегли докато е време от борбата, като помоля конструктора му най-скоро възможно да вземе 5-ма свои приятели-секунданти и ние ще бъдем 5-ма тук и да дойде да чуем стъпалото му където иска при някоя от нашите системи, като аз каня пръв естествено.
После мисля да умрем от смях, да се почерпим и да променим темата на съревнованието или да го отменим изобщо ;-)
И не приемам никакви текстови откази.
Координатите ми: На всеки ан лично ;-)


Работата отива, като да бием с топ, мравка, ама щом съмочувствието и е като на слон...

Кириле, едно комби е на твое разположение, да пуцаме....

Rumen Zografov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 736
Регистриран на: Вто Окт 18, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#42 Мнение от Rumen Zografov »

Ако ви трябва транспорт,само свиркайте :wink:
С техника не мога да участвм,че имам само фабрична (която също ще утепа некои евтинки транзисторни разработки,ама т'ва е една друга тема) :D
Изображение

Goro
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1105
Регистриран на: Съб Апр 30, 2005 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#43 Мнение от Goro »

Като наблюдавам развитието на събитията в другия форум, губя надежда че това "голямо зимно надсвирване" ще се случи.

D.Kolev

#44 Мнение от D.Kolev »

îôô

Goro написа:Êàòî íàáëþäàâàì ðàçâèòèåòî íà ñúáèòèÿòà â äðóãèÿ ôîðóì, ãóáÿ íàäåæäà ÷å òîâà "ãîëÿìî çèìíî íàäñâèðâàíå" ùå ñå ñëó÷è.


íèùî, âèå íàòîâàðåòå êîìáèòî è êàæåòå êàêúâ ùå å ìàðøðóòà ìó , åäíè äæóäæåòà äà ìè ãî ïðèáåðàò :35gif:
[smilie=to funny.gif]

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#45 Мнение от Rumen Suvandjiev »

Goro написа:Като наблюдавам развитието на събитията в другия форум, губя надежда че това "голямо зимно надсвирване" ще се случи.

Аз също.
Чувствам се глупаво, че го взех насериозно.
Явно целта беше подигравка с хората, които правят лампова, пък и всякаква друга Hi-End апаратура.

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта