HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
MaPT0_T

HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#1 Мнение от MaPT0_T »

Аз съм продуцента на поредното ХОБИ РАДИО ЕКСПО, 13-14 юни - Дом на Културата "АРСЕНАЛ", Казанлък.
Бих искал да поканя желаещите аудиофили да участват като изложители или като посетители на тази многолюдна среща на радиолюбители. Ако не сте фирма, участието ви е безплатно или ако площта е по-голяма от 2 кв.м. - по договореност на място (сектор "Second Hand"). Интереса към радиолампите напоследък нарастна значително, и аз самият съм запален по тях, затова, ако има желание за бира-форум на мястото или каквото и да е друго мероприятие, свързано с тази приятна съвременна ретро-тема - аз съм насреща. Най-близкото, което ми идва на ума е да спретна един сборно-информационен щанд и да го предоставя на отговорните хора в БГАУДИО. Телефона ми е - 0895989573. Сайта на феста в Казанлък е http://hobbyradio.org

Аватар
Rusin Atanasov
има опит
има опит
Мнения: 316
Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 12:00 am
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rusin Atanasov »

Здравейте, ходих само преди две години на експото и за съжаление миналата година нямах тази приятна възможност. Тази година със сигурност ще се постарая да отида. Има доста чарколяк за продажба на добри цени, а и страшно много неща за гледане и нови приятелства.
Поздрави!

Kris Dimitrov
чете и пита
чете и пита
Мнения: 37
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 12:43 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#3 Мнение от Kris Dimitrov »

И аз мисля да ида тази година, гледам че си градски, ако решиш да ходиш, може да измислим нещо, че сам не ми се ходи.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#4 Мнение от Borislav Stankov »

Ти си видял, че Русин е градски, а той как да види?

Попълни си профила!
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

Re: HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#5 Мнение от Bojo »

И аз ходя там, по това време, от няколко години. Интересно битаче става на площада, но още по интересно е мястото където отсядам:

http://www.zlatna-kotva.com/

Страхотно хотелче на язовир Копринка, на 10на км от Казанлък. Самия язовир и природата около него е уникална - има места където боровата гора свършва в песъчлив или скалист бряг (при което рибарите изпадат в екстаз :D ) Освен язовира има доста места наоколо които са интересни сами по себе си: няколко тракийски гробници, Руската църква в село Шипка, самото село Шипка (с прочутите англичани заселили се там, които живеят, изглеждат и миришат като нашите цигани, само дето са руси) и не на последно място няколкото кръчми около язовира където се сервира прясна риба. И тази година съм там (даже семейно) и препоръчвам хотелчето. Ако и други се навият, ще си направим страхотна компания.

Аватар
Stefan Stefanov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 3026
Регистриран на: Съб Юли 31, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#6 Мнение от Stefan Stefanov »

Кога ще е събирането тази година?

niki_nn
Търговец
Търговец
Мнения: 75
Регистриран на: Пон Май 18, 2009 3:23 pm
Местоположение: Сливен
Обратна връзка:

Re: HOBBY RADIO EXPO - Kazanlak

#7 Мнение от niki_nn »

На 13 и 14 юни.

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта