БГАУДИО - торент тракър

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Публикувай отговор
Съобщение
Автор
Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#91 Мнение от Borislav Stankov »

Има само три сиида и трите бачкат аз дърпам Denon Hi-Fi check CD и всичко си работи ок.
Тези от вас които са качили торенти и нямат проблема с външното ИП, който аз имам моля да сиидват.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Azeroth
има известен опит
има известен опит
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#92 Мнение от Azeroth »

che написа:Има само три сиида и трите бачкат аз дърпам Denon Hi-Fi check CD и всичко си работи ок.
Тези от вас които са качили торенти и нямат проблема с външното ИП, който аз имам моля да сиидват.


che, моля те махни 24ч изчакване поне за тестовете.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#93 Мнение от Borislav Stankov »

Azeroth написа:
che написа:Има само три сиида и трите бачкат аз дърпам Denon Hi-Fi check CD и всичко си работи ок.
Тези от вас които са качили торенти и нямат проблема с външното ИП, който аз имам моля да сиидват.


che, моля те махни 24ч изчакване поне за тестовете.


Лесно е да се каже. Още не съм наясно с администрацията на тоя тракър. Ще се опитам обаче да оправя нещата.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
gitsov1
има известен опит
има известен опит
Мнения: 115
Регистриран на: Нед Яну 08, 2006 1:00 am
Местоположение: Сейнт Пол Малта
Обратна връзка:

#94 Мнение от gitsov1 »

аз дърпам краи аврамов и си работи добре .браво и честито

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#95 Мнение от Borislav Stankov »

Поразчистих малко тракъра и махнах 24 забрана.
Има възможност да става само с покани регистрацията което е добре :)


На някой не му ли се превежда. Да вземе да преведе тракъра. Бях постнал ланг файла по-рано.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Azeroth
има известен опит
има известен опит
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#96 Мнение от Azeroth »

che написа:Поразчистих малко тракъра и махнах 24 забрана.
Има възможност да става само с покани регистрацията което е добре :)


На някой не му ли се превежда. Да вземе да преведе тракъра. Бях постнал ланг файла по-рано.


Аз ще го подхвана утре, че довечера смятам да зацапам свещите в една кръчма :roll:

poseydon
има опит
има опит
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#97 Мнение от poseydon »

Имам едно питане, прочетох във FAQ, че ъплоудъри са определени хора и има изисквания, ако ги покривам тези изисквания и имам какво да кача, говоря за джаз и малко други песнички в wave формат, кой може да ме направи ъплоудър....


ЕДИТ:

към Che:

Пробвах да направя торент и направих, но не успях да го кача на тракера, дава ми някаква грешка
Последно промяна от poseydon на Пет Яну 27, 2006 11:26 pm, променено общо 1 път.

Аватар
kiak
има опит
има опит
Мнения: 56
Регистриран на: Нед Фев 27, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#98 Мнение от kiak »

Подкрепям идеята и ще помагам за обогатяването на торента до колкото мога. Имам някои неща, които предполагам ще представляват интерес :) След седмица ще пусна нет и вкъщи, така че ще има непрекъснат сиид :HMguit
"Да.... не е важно, че някой глух е писал музика...
ЖАЛКОТО е, че Азис е по-известен от него в БГ..."

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#99 Мнение от Borislav Stankov »

poseydon написа:Имам едно питане, прочетох във FAQ, че ъплоудъри са определени хора и има изисквания, ако ги покривам тези изисквания и имам какво да кача, говоря за джаз и малко други песнички в wave формат, кой може да ме направи ъплоудър....


Направи торент, качи го на тракъра след това го свали пак при тебе и кажи да се запише на същото място кадето са ти файловете това е в общи линии. Аз ще имам задачата да го направа публичен.
Естествената тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.
Изображение
CHE
Born Ernesto Guevara de la Serna 14 June 1928 Rosario, Argentina.
Executed by a US-trained Bolivian soldiers in La Higuera on 9 October 1967.

http://slackpack.net" onclick="window.open(this.href);return false; - What the Slack!?!

Аватар
Azeroth
има известен опит
има известен опит
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#100 Мнение от Azeroth »

Има някакъв бъг или настройка. Сийдвам от вкъщи. Днес от работата влизах в сайта на тракера за да поогледам тва-онова. Като се прибрах гледам, че торента не е активен, а Биткомета дава грешка от тракера - "unrecognized host...alabala". Най-вероятно траккера не допуска да се логваш от различни адреси. А това не е гот.

Малиии едвам пиша. Напукан съм.. :lol: :roll: :roll:

Tektronix

#101 Мнение от Tektronix »

на мен току що ми хрумна следната идея-в торент тракъра да се сложи раздел за схеми и всякакво инфо свързано с аудио културата у нас!примерно да се качват помощни клипове как алнико си прави колоните с етерите или как уидоу твори поредният амп с нечувани характеристики :D освен това могат да се качват и различни мелодии и тонове за тесване на качеството на хорни;рупори;ниско,средно и високочестотни говорители!смятам че такъв подраздел на тракера ще е напулно полезен/само на уидоу и алнико няма да стигне като си качат колекцията/ :wink:

botzi
чете и пита
чете и пита
Мнения: 63
Регистриран на: Пон Окт 17, 2005 12:00 am
Местоположение: Габрово
Обратна връзка:

#103 Мнение от botzi »

"Пътят на аудиофилът в 3 части"
Култова трилогия ще стане !!! :mrgreen:

Аватар
Azeroth
има известен опит
има известен опит
Мнения: 165
Регистриран на: Сря Яну 26, 2005 1:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#104 Мнение от Azeroth »

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Забелязвам, че в тракера веднага се появиха тарикати: свалят и след това спират да сийдват. За сега ще го отдам на неопитност при ползване на Peer2Peer системи и в частност торентите.

Идеята на Р2Р системите е коренно различна от тази на централизираните сървъри (FTP, HTTP и т.н.). Файловете които сваляте не се намират на сървър, а на машините на ъплоударите. За да съществува един торент достатъчно дълго време е необходимо даунлоадърите след като са изтеглили торент да го оставят активен в клиентската си торент програма за да се "сийдва". Така други потребители ще могат да го теглят от тях и така торента лавинообразно се разпространява. В духа на "добрите практики" съотношението между качения и сваления обем наречен "коефициент" (ratio) трябва да достигне най-малко 1.
Ако сваляте и след това спирате торента, той ще е достъпен само от ъплоъудера, а той не иска и не може да го държи активен вечно.

poseydon
има опит
има опит
Мнения: 265
Регистриран на: Пон Яну 10, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#105 Мнение от poseydon »

Azeroth напълно те подкрепям!!! Аз наскоро се сдобих с една програмка, която позволява лийчването и сийдването на много торенти без това да товари машината. Имах моменти с нея, в които съм имал по 10-15 активни торента и ми е заемала само около 4мб от паметта, докато ако си пуснете БитТорнадо ще видите зор. Не искам да правя реклами но тази програмка се казва UTorrent и тези които нямат опит нека се сдобият с нея и да започнат да сийдват. Просто зареждате торентите в нея и я оставяте в трейбара да си работи. Аз засега се опитвам да сийдвам възможно най-много и в бъдеще политиката ми ще бъде основно такава, защото ако сме егоисти и не споделяме, то тогава една голяма част от хората регистрирани в новия тракер няма да успеят да се насладят на истинската музика, а не някакви мр3 чалгаджийници, които само звукозамърсяват ефира :wink: . Надявам се повечето хора които не сийдват да променят отношението си към сайта.

Поздрави!

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта