ëîãî

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
eddie
чете и пита
чете и пита
Мнения: 27
Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 1:00 am
Местоположение: Nessebar
Обратна връзка:

#16 Мнение от eddie »

Ако искате да избягате от комерсиалната насоченост на логото, можете просто да напишете нещо от рода на "Powered by bgaudio.org" или нещо подобно с подходящ шрифт...

Като стана дума за шрифтове, на този сайт има страшно много такива, удобно класифицирани по раздели.

Аватар
Borislav Stankov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1223
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Изберете си ...

#17 Мнение от Borislav Stankov »

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ае със здраве да си ползвате ЛОГО-то, ако ви хареса де !!!


Професионален революционер:
Изображение
CHE

Bojo
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 992
Регистриран на: Съб Окт 02, 2004 12:00 am
Местоположение: София / Прага
Обратна връзка:

#18 Мнение от Bojo »

Според мен, Логото на сайта може да се поставя на груповите проекти, които се реализират чрез помоща и благодарение на този сайт. Контрол не може и не трябва да има, защото неминуемо ще се се получи комерсиализиране. И друго - тук сме се събрали индивидуалисти и в тази връзка, аз лично бих сложил върху неща които ще направя, имената/логото на конкретни личности, които са ми помогнали да реализирам съответния проект - например - "Озвучителни тела с дизайн на Оушънмен" (още повече че всички сметки ги е направил той - ТЛ с черните кевлари на Вифа), или Усилвател клас А инспириран от Уидоумейкър (въпреки че схемата ще се различава значитело от неговата - той предизвика развитие в определени насоки на моята схема). И заедно с това може да стои логото на сайта, защото благодарение на него ние комуникираме и обменяме идеи.

Аватар
Dimitar Atanasov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 795
Регистриран на: Чет Яну 13, 2005 1:00 am
Местоположение: Sofia
Обратна връзка:

#20 Мнение от Dimitar Atanasov »

(sujaliawam za lat)
makar che sum srawnitelno now wyw foruma
napylno podkrepqm gormo mnenie.

Wseki ot nas e naprawil ne]o unikalno, poweche ili po - malko, prawno poglednato wseki ima awtorski prawa wyrhu towa koeto e naprawil, nezawisimo dali e kopirana chujda izrabotka ili e sobstwena, stiga s gordost da kaje che e kopiral (i ot kogo).

Estestweno wseki moje da napishe wyrhu towa koeto e naprawil kakwoto si iska, no towa niama da nosi nikakuw drug smisyl oswen esteticheski.

Moje naprimer da se nadpishat platkite koito se poruchwat grupowo, no ne move da se slovi nadpis na kutiata. Kutiata sum si a prawil sam.

Wuobshte poglednato slaganeto na unificiran nadpis e napylno bezsmisleno. Kak bi zwuchalo neshto takowa: Az sum krustil poslednata versia na moia usilwatel "Insignum Insomnia" (wsichko koeto sum prawil prez poslednite 10g. zapochwa s "Insignum"), togawa ako slova i "BAS" shte stane "BAS Insignum Insomnia" :))

Oswen towa BAS oznachawa i Bulgarian Academy of Science

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта