Предложение за банване на юзъра "слушател"

Организационни въпроси, срещи, групови проекти и т.н.
(Само за регистрирани)
Съобщение
Автор
gps

Предложение за банване на юзъра "слушател"

#1 Мнение от gps »

Основания за това-умишлено дразнещия провокативен тон на постовете му и л с .Няколко пъти декларира че е в bgaudio да черпи знания но броени минути след това почва пак с глупостите.Не е толкова тъп да не разбира че постовете му предизвикват негативни реакции и факта че продължава да пише означава че търси умишлено провокация.Опит за примитивна манипулация е това че публикува моето л .с. но някакси удобно забрави да публикува своето-което всъщност бе причина да му пиша някои неща.Излиза че аз го затрупвам с л с при това без повод а то е точно обратното.Между другото моето л. с. беше озаглавено:"Не ме занимавай с скромната си личност".Защото се уморих да му чета постовете и л. с.(Константин-Кирил Философ казва :"Уморих се защото спорих с невежи!")Освен това направи жалък опит да ме настройва срещу други юзъри пишейки ми л. с. че bgaudio било форум на Иво Рачев и т .н(простотиите му край нямат!!!!) .И когато не му обърнах внимание прибягна до обичайния набор обиди-че съм комплексар и т.н.Освен това ме заплаши че щял да трие постовете ми 8O 8O 8O Дори и да не бъде баннат-постовете му които съдържат обиди и простотии ще бъдат делвани.А неговите л. с .просто няма да ги чета-направо ги трия!Разбира се ако се извини за поведението се и просто престане-може да остане.Но не на мен а на целия форум!

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Ivan Rachev »

:D речено сторено
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

Daniel Petrov
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2347
Регистриран на: Съб Сеп 11, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#3 Мнение от Daniel Petrov »

Не, бе Свенчо, просто мене ме нямаше онлайн за да свърша черната работа.
Никакъв референдум не е нужен, това се отнася и за тебе :)
Седи мирен и чети шок!
Inspiration Audio
SE tube amps with direct heated triodes.

Изображение

Публикувай отговор

Обратно към “ОРГАНИЗАЦИОННИ Q&A”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта