hi-end хорни

Съобщение
Автор
bai_kolio

hi-end хорни

#1 Мнение от bai_kolio »

Ровейки се за нещо неопределено се натъкнах на този сайт www.beauhorn.com ,а цената се оказа че е около 4500 лири за парче...

Аватар
Rumen Suvandjiev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 2924
Регистриран на: Нед Авг 01, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#2 Мнение от Rumen Suvandjiev »

По кое прецени, че са Hi-End?
По цената ли?
Единият модел е с Lowther DX4, другият с Fostex FE-168 Sitgma.
И с двата мога да ти изработя много по-сполучливи хорни, за далеч по-малко пари от 4500 лири на парче... :D

bai_kolio

#3 Мнение от bai_kolio »

Не знам.Рових се малко за да им открия дистрибуторската цена,и само това успях да открия.Вероятно звукът си струва за цената,на запад не се интересуват от цената повече ги интересува рекламата и дали съседа си го е купил вече.

Ivan Rachev
BG Audio Team™
BG Audio Team™
Мнения: 1914
Регистриран на: Сря Авг 04, 2004 12:00 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

#4 Мнение от Ivan Rachev »

bai_kolio написа:Не знам.Рових се малко за да им открия дистрибуторската цена,и само това успях да открия.Вероятно звукът си струва за цената,на запад не се интересуват от цената повече ги интересува рекламата и дали съседа си го е купил вече.
... :) Fostex-a струва около 130$ :( ..единствения свирещ достатъчно добре Фостекс за да се нарече Hi-End , единствения с алнико мотор и пак единствения Fostex който се произвежда в Япония и цената му е около 400 $ за брой , е модела F200А (F120A) .
Има няколко модела Lowther които свирят чуствително по-добре от DX 4 :wink:
Aeroponic-LedGarden
Etheraudio
Metropolis

bai_kolio

#5 Мнение от bai_kolio »

Поразгледах стрницата на Fostex,за едно си прав -не са hi-end със сигурност,мислих си обаче за това,че надолу насочената хорна е с цел подобряване на ниските ,прав ли съм?

Аватар
npn
има сериозен опит
има сериозен опит
Мнения: 560
Регистриран на: Вто Сеп 18, 2007 12:00 am
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

#6 Мнение от npn »

bai_kolio написа:Не знам.Рових се малко за да им открия дистрибуторската цена,и само това успях да открия.Вероятно звукът си струва за цената,на запад не се интересуват от цената повече ги интересува рекламата и дали съседа си го е купил вече.


Представа си нямаш колко си прав!!!!! :smt036
Орлите летят сами. Овцете се движат на куп.

Публикувай отговор

Обратно към “Хорни и ТЛ”

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта